02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۳ 

Antalya Summer Tour

Antalya | summer

برگزار نمی‌شود

پیشنهاد ویژه

تور آنتالیا پرواز ساوت ویند

ساوت ویند

تاریخ شروع: 29 و 30 تیر

مدت: 7 روز

قیمت از 17,730,000 تومان

مشاهده جزئیات

پیشنهاد ویژه

تور آنتالیا

قشم ایر

تاریخ شروع: 29 تیر

مدت: 7 روز

قیمت از 17,000,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا 1403

ایران ایرتور

تاریخ شروع: 30 تیر

مدت: 7 روز

قیمت از 14,660,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا پرواز پگاسوس

پگاسوس

تاریخ شروع: 4 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 21,170,000 تومان

مشاهده جزئیات

آفر تور آنتالیا ساوت ویند

ساوت ویند

تاریخ شروع: 5 و 6 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 21,170,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا 7 روز

ایران ایرتور

تاریخ شروع: 6 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 22,280,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا پرواز قشم ایر

قشم ایر

تاریخ شروع: 5 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 22,280,000 تومان

مشاهده جزئیات

قیمت تور آنتالیا

قشم ایر

تاریخ شروع: 12 و 19 و 26 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 22,970,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا پرواز ایران ایرتور

ایران ایرتور

تاریخ شروع: 13 و 20 و 27 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 22,970,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا پرواز ترک

پگاسوس

تاریخ شروع: 11 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 25,970,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا ساوت ویند

ساوت ویند

تاریخ شروع: 12 و 13 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 25,970,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا پرواز مستقیم

ساوت ویند

تاریخ شروع: 18 و 19 و 20 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 31,470,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا پرواز ساوت ویند

ساوت ویند

تاریخ شروع: 25 و 26 و 27 مرداد

مدت: 7 روز

قیمت از 35,470,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا هتل شروود اکسکلوسیو لارا

قشم ایر

تاریخ شروع: تابستان 1403

مدت: 7 روز

قیمت از 64,160,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۳ 

آنتالیا یکی از شهرهای بسیار زیبا و توریستی کشور ترکیه و در اصل نگین مدیترانه است و جالب است بدانید که قرار گرفتن این شهر در منطقه جنوب‌غربی ترکیه و سواحل دریای مدیترانه باعث شده تا آنتالیا آب و هوایی شبیه به شمال خودمان را داشته باشد و همین موضوع باعث محبوبیت آن شده است. حجم بالای مسافرین تور آنتالیا ، این شهر را به یکی از معروف‌ترین شهرهای توریستی ترکیه تبدیل کرده است. به همین دلیل در سال‌های اخیر طیف وسیعی از هتل‌‌ها و پارک‌های آبی و غیر‌آبی مهیج با هر سلیقه‌ای در این شهر ساخته شده است. از این رو  نه تنها تور مسافرتی آنتالیا 1403 که در همه فصول سال مسافران خاص خود را دارد. تابستان در این شهر گرم و شرجی است اما با وجود این همه جاذبه در این فصل گردشگران بسیار زیادی خود را به ساحل آفتابی آنتالیا می‌رسانند. دمای هوای آنتالیا در تابستان بین 35 الی 40 درجه سانتی گراد و رطوبت آن بین 60 الی 80 درصد می‌باشد، میزان بارش در آنتالیا در فصل تابستان بسیار کم‌تر از زمستان است، بنابراین مسافران عزیز می‌توانند با خیال راحت یک برنامه‌ریزی ایده‌آل برای سفری آفتابی داشته باشند.

توجه داشته باشید که شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکی بسیار زیادی از تهران و چند شهر دیگر به مقصد آنتالیا پرواز دارند. اما پروازهای رفت و برگشت آنتالیا به صورت یک هفته‌‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بعد باز می‌گردند و نیز البته تعداد پروازهای آنتالیا در بازه زمانی‌هایی مثل نوروز، تابستان و ایام پیک سفر افزایش خواهد داشت.

Antalya tour summer 1401

قیمت تور آنتالیا تابستان 1403

فصل تابستان ۱۴۰۳ بهترین زمان ممکن برای سفر با تور آنتالیا ترکیه بشمار می‌رود، چرا که در این فصل این امکان را دارید که بهترین هتل‌های ساحلی آنتالیا را رزرو کنید و به تفریحات هیجان انگیز و ساحلی این شهر بپردازید و به همین دلیل در این بازه زمانی تقاضا برای سفر به شدت بالا می‌رود و در نتیجه قیمت تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۳ نیز بالاتر می‌رود و اینکه قیمت بلیط هواپیما و رزرو هتل، علاوه بر فصل تابستان نیز در افزایش قیمت تور تابستانی آنتالیا تاثیر زیادی خواهند داشت. بطور کلی نحوه قیمت گذاری تورهای آنتالیا به عوامل مهمی همچون رزرو هتل‌های همراه با وعده‌های غذایی، بلیط هواپیما، فصل انتخابی شما و تعداد روزهای اقامت و مهم‌تر نوع خدماتی که ارائه می‌شود مثل: ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان کاملا مسلط به زبان انگلیسی، گشت شهری رایگان و ارائه سیمکارت و… بستگی دارد و همگی می‌تواند نرخ تور مسافرتی آنتالیا تابستان 1403 را دستخوش تغییراتی کند.

در ادامه مخارج تور آنتالیا بستگی به زمان و سفر شما مسافران دارد. در فصل تابستان نسبت به فصل زمستان مسافران بیشتری به آنتالیا سفر می‌کنند که همین موضوع باعث شلوغی هتل‌‌ها، گران‌تر شدن بلیط هواپیما آنتالیا، گران‌‌تر شدن نرخ هتل‌‌ها و حتی بالا رفتن قیمت‌های مراکز خرید و فروشگاه‌‌های برند در آنتالیا می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد دارید با هزینه کم‌تری به آنتالیا بروید، بهتر است فصل زمستان یا پاییز را برای سفر انتخاب کنید. اما اگر برای تفریحات آبی، ساحلی و آفتاب گرفتن در سواحل این شهر، آنتالیا را برگزیدید، تابستان بهترین زمان برای سفر به این مقصد است.

نکته: توجه داشته باشید که ستاره هتل‌‌های آنتالیا یکی از دلایل تفاوت در قیمت تور آنتالیا تابستان 1403 می‌باشد، مسافرینی که هتل‌های 4 ستاره به بالا را انتخاب می‌کنند، باید بدانند که قاعدتا با بالا رفتن ستاره هتل قیمت تور هم بالاتر می‌رود.

بهترین زمان خرید تورهای تابستانی آنتالیا
 

با توجه به اینکه تابستان‌های آنتالیا به شدت گرم و مرطوب است. اما ساحلی بودن این شهر در کنار جاذبه‌های تفریحی جذابی که دارد، مکان بسیار مناسبی برای حمام آفتاب و لذت بردن از این امکانات بشمار می‌رود. در نتیجه فصل تابستان فصل شلوغی و “های سیزن” تور آنتالیا است و بسیاری از گردشگرها و مسافران که علاقه به دریا و سواحل مدیترانه دارند بی‌تریدید آنتالیا را برای سفر انتخاب می‌کنند. شهریور ماه نیز دمای هوا در آنتالیا کاهش می‌یابد و بهترین ماه تابستان برای سفر به آنتالیا به حساب می‌آید. از آنجاییکه آنتالیا فقط دو روز در هفته پرواز دارد مسافرانی که قصد تهیه تور مسافرتی این مقصد را دارند باید حداقل یک هفته زودتر برای تهیه تور مورد نظرشان اقدام نمایند و نکته قابل توجه این است که تور آنتالیا به جز ایام نوروز 7 روزه است و گرفتن تور با تعداد روزهای کم‌تر یا بیش‌تر امکان‌پذیر نمی‌باشد، بنابراین قبل از رزرو یا خرید تور به این موارد دقت کنید.

The best time to buy Antalya summer tours

بهترین جاذبه‌های گردشگری در تور آنتالیا تابستان 1403

آنتالیا به عنوان نهمین شهر بزرگ ترکیه به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی بی نظیرش، به بهشت روی زمین و به عنوان مروارید مدیترانه شناخته می‌شود. آنتالیا، شهری که مکان‌های قدمی خود را همچنان به طور سالم حفاظت کرده و با وجود تاریخچه‌ای که قدمت آن به سال‌ها قبل برمی‌گردد و همچنین با داشتن طیف وسیعی از مجموعه‌های بزرگ از هتل‌های ساحلی که آرامش را به میهمانان خود ارائه می‌کند و وجود سواحل حیرت‌انگیز و جاذبه‌های تفریحی و آبی و… توانسته به عنوان یکی از شهرهای مورد علاقه ی گردشگران سراسر دنیا در تابستان معرفی شود. این شهر برای هر نوع سلیقه‌ای گزینه‌هایی برای ارائه دارد، چه شما از علاقه‌مندان به تاریخ و قدمت باشید یا که به دنبال خرید و یا استراحت و آرامش در کنار ساحل دریا هستید، این شهر تمام نیازهای شما را برطرف می‌کند.

 

یک روز به یادماندنی در طبیعت آنتالیا
 

جالب این است که یک سفر کوتاه با قایق یا رانندگی در اطراف سواحل آنتالیا می‌تواند بهترین راه برای رسیدن به محبوب‌ترین جاذبه‌های طبیعی این شهر، یعنی ” آبشارهای دودن ” جذاب می‌باشد. این دو آبشار چشمگیر توسط رودخانه‌ای تغذیه می‌شوند که تمام راه را از کوه‌های تاروس تا دریای مدیترانه می‌گذراند. آبشار پایینی دودن از روی صخره‌ای به داخل آب‌های دریا می‌ریزد و به همین دلیل بر روی کشتی به شکل بهتری دیده می‌شود، همینطور آبشار دودن فوقانی در 15 کیلومتری خارج آنتالیا، با ماشین یا اتوبوس محلی مناسب و قابل دسترسی است. طبیعت آنتالیا در کنار آبشارهای گفته شده، دره‌ای عمیق در سنگ‌ها و همچنین غاری که پشت آبشار حفر کرده‌اند می‌تواند تجربیات جالبی برای‌تان باشد. ضمنا این آبشارها از جمله مناظر چشم‌نواز و منحصر به فرد طبیعت آنتالیا است که دیدن‌شان را اصلا نباید از دست داد.

A memorable day in the nature of Antalya

 

لذت و تفریح در سواحل آنتالیا
 

همانطور که در بالا گفته شد آنتالیا مروارید دریای مدیترانه است، در نتیجه کاوش در جهان پر پیچ و خم دریایی آن باید در اولویت اول شما در سفر با تور تابستانی آنتالیا باشد. سواحلی که در طول آنتالیا کشیده شده اند و با وجود داشتن زیبایی‌های بکر و طبیعتی باورنکردنی همراه با مجموعه‌ای کامل از امکانات محبوب و عالی هستند که شما می‌توانید برای استراحت و یا آفتاب گرفتن و شنا به این سواحل بروید. همچنین کنیالیتی و لارا سواحل اصلی آنتالیا می‌باشند که از شهر نیز به راحتی قابل دسترس شما هستند. کنیالیتی در سمت غرب قرار گرفته است، در حالی که لارا در ضلع شرقی شهر است و به برخی از جذاب‌ترین تفریحات و استراحتگاه‌های منطقه نزدیک می‌باشد. اگر شما بیش‌تر به دنبال فضایی آرامش بخش هستید و ترجیح می‌دهید از جمعیت فرار کنید، ساحل کاپوتاس تنها با یک رانندگی سه ساعته از آنتالیا در دسترس شماست و به دلیل اینکه معروفیت زیادی ندارد، کاملا مناسب افرادی بوده که به دنبال دور شدن از شهر و شلوغی هستند و می‌توانند با آرامش در اینجا به موج‌سواری و شنا بپردازند.

 

کشف طبیعت ناشناخته آنتالیا با رفتینگ
 

ولی در این بین مسافرانی به دنبال کمی هیجان بیشتر هستند، بی شک مهیج‌ترین کارهایی که در آنتالیا می‌توانند انجام بدهند همین قایق‌رانی بر روی آب‌های خروشان و یا همان رفتینگ است. منطقه زیبای کپرولو، بهترین مکان رفتینگ به شمار رفته که هر ساله مورد بازدید بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا قرار گرفته است. توجه داشته باشید که در تمام طول این تفریح یک راهنمای با تجربه در کنار شما هست و شما همراه با حدود 8 تا 10 نفر دیگر، مسیری در حدود 14 کیلومتر را در قایق‌های رفتینگ خواهید پیمود. ضمنا کل تجربه حدود 2.5 ساعت بیش‌تر طول نمی‌کشد و قطعا یک تجربه شگفت انگیز و به یادماندنی برای شما خواهد شد. در آخر ماه‌های جولای، آگوست و سپتامبر ایده‌آل‌ترین ماه‌ها برای تجربه این تجربه شگفت‌انگیز است.

 

 

از دیگر تفریحات هیجان‌انگیزی که در تور تابستان آنتالیا 1403 می‌توان انجام داد، تجربه پاراگلایدرینگ می‌باشد. یک لذت باورنکردنی از پرواز در هوا و تحسین زیبایی منظره‌ای که شما را در خود محاصره می‌کند، این تفریح بی‌تردید یکی از بهترین کارهایی خواهد بود که می‌توانید در سفر به آنتالیا انجام بدهید. ضمنا پرواز از تپه‌های آکالی بین 15 تا 25 دقیقه زمان می‌برد، البته این موضوع به شرایط آب و هوا هم بستگی دارد. در حال پرواز همچنین این امکان را دارید که از منظره دیدنی کوه‌های تاروس، مرکز شهر و دریاچه شگفت‌انگیز کلئوپاترا نیز کلی لذت ببرید.

 

لذتی متفاوت با کشتی کروز آنتالیا
 

بسیاری از گردشگران  و مسافران، تعطیلات تابستان و هوای مطبوع این فصل را برای سفر به آنتالیا انتخاب می‌کنند. در اوایل تابستان، هوای آنتالیا کمی گرم و شرجی است و به همین دلیل امکان شنا و آب تنی را در آب‌های دریای مدیترانه خواهید داشت؛ در کنار اینها می‌توانید از سایر تفریحات این شهر زیبا هم لذت ببرید. مثلا شما می‌توانید سوار کشتی کروز آنتالیا بشوید و روی کشتی ناهارتان را نوش جان کنید و از هوای دل‌انگیز لذت ببرید. با تهیه بلیط تور کشتی کروز، شما در دل بندر اصلی آنتالیا یعنی بندر لیمان قرار خواهید گرفت و یکی دیگر از تفریحات هیجان‌انگیز در آنتالیا، تور تله کابین آنتالیا می‌باشد.

A different pleasure with the Antalya cruise ship

هیجانی توصیف ناپذیر در پارک‌های آبی آنتالیا
 

اگر قبلا در فصل تابستان به آنتالیا سفر کرده باشید، حتما به پارک‌های آبی آنتالیا رفته‌اید و حسابی کیف کرده‌اید و لذت برده‌اید. یکی از مهیج‌ترین پارک‌های آبی در ترکیه، پارک آبی دیدمان است که در شرق آنتالیا و در نزدیکی هتل باروت لارا قرار گرفته است. پارک آبی دیدمان حدود 65000 متر مربع مساحت دارد و در آن 23 سرسره آبی متنوع و هیجان‌انگیز وجود دارد. کودکان و بزرگسالان این امکان را دارند که در تور تابستان آنتالیا به پارک آبی دیدمان بروند و از استخرها، سرسره‌ها و وسایل بازی این پارک زیبا کلی لذت ببرند و نیز حداکثر قیمت بلیط‌های پارک‌های آبی 50 لیر است.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور آنتالیا تابستان ۱۴۰۳  در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور