02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور سوچی

ُSochi Tour

تور-سوچی

برگزار نمی‌شود

تور سوچی

سوچی شهری زیبا و محبوب در روسیه که در سواحل دریای سیاه و در منطقه قفقاز واقع شده است. این شهر تاریخچه طولانی‌ای دارد و از اواخر قرن نوزدهم به عنوان منطقه تفریحی و توریستی معروف شناخته می‌شود. با وجود چشمه‌های معدنی، مناظر طبیعی ساحلی و کوهستانی زیبا، سواحل بلند، و آب و هوای گرم و مرطوب، سوچی یک مقصد محبوب برای توریست‌ها است.

شهر سوچی دارای ده‌ها هتل، مراکز گردشگری و اردوگاه های توریستی و بیش از 50 ریزورت تفریحی درمانی است که امکانات راحتی را برای توریست‌ها فراهم می‌کند. اقتصاد این شهر بیشتر بر پایه فرآوری مواد غذایی است و تعداد کمی از افراد مشغول به کار در صنایع مختلف هستند.

منطقه حفاظت شده کاوکازسکی که در نزدیکی سوچی و در شمال غربی امتداد ساحل دریای سیاه قرار دارد، از سال 1924 تأسیس شده است و مساحتی حدود 1017 مایل مربع را شامل می‌شود. این منطقه حفاظت شده دارای طبیعتی منحصر به فرد و مناظر زیبای کوهستانی است که جذابیت زیادی برای علاقه‌مندان به گردشگری و محیط زیست دارد.

همچنین، سوچی در سال 2014 میزبان بازی‌های المپیک زمستانی بود. ورزشکاران و تیم‌های مختلف از سراسر جهان در مناطق کراسنایا پولیانا در شرق سوچی به رقابت‌های المپیک پرداختند و اقامتگاه‌ها و مراکز ورزشی مورد نیاز در این منطقه ساخته شدند.

در کل، تور سوچی با طبیعت خیره‌کننده‌ای که در اطراف آن قرار دارد و تنوع فراوانی از فعالیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری، یک مقصد عالی برای تفریح و سفر در تور روسیه است.

سوچی به عنوان “پایتخت تابستانی” غیررسمی روسیه یا “مروارید دریای سیاه” شناخته می‌شود. این شهر در واقع یکی از پرطرفدارترین مقاصد تفریحی تابستانی در روسیه است و با جاذبه‌های طبیعی خاصی که دارد، مسافران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

خط ساحلی کوهستانی زیبا، سواحل بی‌پایان دریاچه و دریای سیاه، هوای گرم و روزهای آفتابی، همه اینها باعث می‌شود تعداد زیادی از مسافران هر سال به سوچی سفر کنند. شهر همچنین به عنوان مقصد محبوب برای افراد مشهور و نخبگان سیاسی و طبقه مرفه روسیه شناخته شده است و در فصل تابستان، جمعیت سوچی به دلیل حضور گردشگران و توریست‌ها به طور چشمگیری افزایش می‌یابد.

اگر به تجربه تابستانی شگفت‌انگیز در یک منطقه زیبا و پرجاذبه علاقه دارید، تور سوچی سلام پرواز می‌تواند یک انتخاب عالی باشد.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور سوچی در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور