02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور ارزان استانبول

ISTANBUL CHEAP TOUR

برگزار نمی‌شود

پیشنهاد ویژه

آفر تور استانبول

قشم ایر

تاریخ شروع: تیر ماه

مدت: 4 روز

قیمت از 10,700,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول اقتصادی

معراج

تاریخ شروع: خرداد ماه + تیر ماه

مدت: 5 روز

قیمت از 12,220,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول کم هزینه

معراج

تاریخ شروع: تیر ماه

مدت: 4 روز

قیمت از 11,020,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول 4 شب 5 روز

قشم ایر

تاریخ شروع: خرداد ماه + تیر ماه

مدت: 5 روز

قیمت از 12,000,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول ۷ شب و ۸ روز

آسمان

تاریخ شروع: خرداد ماه + تیر ماه

مدت: 8 روز

قیمت از 13,780,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول ارزان

کاسپین

تاریخ شروع: تیر ماه

مدت: 4 روز

قیمت از 11,030,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول منطقه تکسیم

ایران ایر

تاریخ شروع: خرداد ماه

مدت: 4 روز

قیمت از 11,770,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول منطقه شیشلی

ایران ایرتور

تاریخ شروع: خرداد ماه

مدت: 4 روز

قیمت از 11,860,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور استانبول منطقه آکسارای

معراج

تاریخ شروع: خرداد ماه

مدت: 4 روز

قیمت از 11,410,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور ارزان استانبول

استانبول از شهرهای محبوب توریستی و اوراسیایی بوده که سهم عمده ای از سفرهای ورودی به کشور ترکیه را در کارنامه خود جای داده است. شهر استانبول که توسط بیزانس‌ها و مستعمره‌نشینان یونانی تاسیس گردیده دارای تاریخی سراسر هیجان است که دوستداران در تورهای مسافرتی استانبول به دیدار آن می‌شتابند. آثار و بناهای دوره‌های مختلف تاریخی و امپراطوری‌های رم و عثمانی به وضوح در آن دیده می‌شود که اولین نماد وجود این امپراتوری‌های تعداد مساجد و کلیساهایی است که در استانبول ساخته شده‌اند. جاذبه‌های تاریخی، تفریحی، مراکز خرید، تنوع برندهای ترک و جهانی لباس، مساجد، کاخ‌ها، بازرهای بزرگ و صدها زیبایی دیگر باعث شده که تور استانبول در صدر تورهای مورد تقاضای ایرانیان قرار بگیرد. شایان ذکر است که گردشگری خرید در مراکز و بازارهای استانبول به یکی از بارزترین ویژگی‌های این شهر توریست‌پذیر تبدیل شده است. البته اهداف تجاری و کاری نیز به دلیل موقعیت تجاری و اقتصادی استانبول در ترکیه و اروپا نیز توسط مسافران تور ارزان استانبول پیگیری می‌شود چرا که مسافران در این گونه تورها فقط به دنبال جای مناسب استراحت شبانه هستند زیرا که بیش‌تر زمان‌شان صرف کار و خریدشان می‌شود. در واقع استانبول به عنوان یک مقصد جذاب توریستی هر نوع مسافر را با هر قدرت خرید، بودجه و سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد به ویژه کسانی که به دنبال تور ارزان استانبول هستند. البته در تهیه این تور، مسافران می‌بایستی نکاتی را مد نظر قرار دهند تا هزینه تور استانبول خود را بتوانند مدیریت کنند.

تور ارزان استانبول 3 روزه

عوامل گوناگونی در ارزان بودن تور استانبول می‌توانند دخیل باشند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، تعداد شب‌اقامت‌های تور است. برای مثال تور سه روزه استانبول نسبت به تور استانبول 7 شب و 8 روز، از نظر قیمت تفاوت قابل توجهی خواهد داشت. البته انتخاب تعداد شب‌های اقامت امری کاملا سلیقه‌ای بوده که از طرف مسافر اعمال می‌شود در حالی که بعضی از عوامل نیز از سمت کارگزاران و دست‌اندرکاران تورهای ترکیه می‌تواند در تهیه تور ارزان استانبول تاثیرگذار باشد. توجه داشته باشید برای سفر به استانبول و دیدار از این شهر به احتمال زیاد 3 شب اقامت کافی نباشد و 7 شب اقامت هم ممکن است زیاد باشد ولی پیشنهاد ما این است که تور استانبول 4 شب و 5 روز را هم در برنامه سفر خود بگنجانید تا بتوانید از آن نهایت استفاده و لذت را ببرید.

تور استانبول ارزان با ایرلاین‌ها و ساعت‌های پروازی مختلف!

کسانی که سفرهای مداومی به استانبول داشته‌اند می‌دانند ساعت‌های پرواز رفت و برگشت و نوع ایرلاین تاثیر مستقیمی در قیمت تور استانبول دارد. ایرلاین‌های داخلی چون معمولا شب به استانبول، پرواز دارند لذا نسبت به ایرلاین خارجی و به ویژه پروازهای ترک ارزان‌تر بود و در فراهم آوردن تور ارزان استانبول برای مسافران نقش دارند. در واقع ایرلاین‌های خارجی پروازهای استانبول را صبح‌ها برگزار کرده که همین ساعت پروازی خوب باعث افزایش قیمت تور استانبول می‌شود. البته توجه داشته باشید وقتی با ایرلاین داخلی به استانبول می‌روید در ساعات آخر شب به مقصد خواهید رسید که هزینه یک شب اضافه‌تر بر هزینه تور شما تحمیل خواهد شد. بنابراین باید بتوانید با مشاوره‌های تخصصی کارشناسان فروش مربوطه نسبت به به‌صرفه‌بودن هریک از ایرلاین‌ها اطلاعات کسب کرده و تور ارزان استانبول را برای خودتان خریداری کنید.

تور استانبول لحظه آخری

شاید بسیاری از ما این تصور را داشته باشیم که تور ترکیه ارزان یا تور استانبول ارزان را می‌توان با تورهای لحظه آخری تهیه کرد ولی تورهای لحظه آخری همیشه ارزان یا به معنای ارزان‌ترین نیستند. تورهای لحظه آخری استانبول هم از این قاعده پیروی می‌کند که از ده تا پنجاه درصد تخفیف نسبت به درصد صندلی‌های خالی مانده به مسافران ارائه می‌شود. بسته به تقاضای مسافران که زیاد باشد یا کم، قیمت تور استانبول، ارزان‌ می‌شود اما باید توجه داشت که همین تور نسبت به قیمت فصل پرگردشگر می‌تواند ارزان‌تر باشد. در واقع در فصل پرگردشگر تهیه تور لحظه آخری استانبول تقریبا غیرممکن است ولی در فصول کم‌گردشگر این امکان وجود دارد تا تور استانبول را متناسب با قدرت خریدتان پیدا کنید.

تور ارزان استانبول با استفاده از تسهیلات گردشگری!

یکی دیگر از راهکارهایی که می‌تواند روی مدیریت هزینه‌های تور استانبول تاثیرگذار باشد تهیه تسهیلات گردشگری این شهر است. کارت گردشگری استانبول یا استانبول کارت یکی از تسهیلاتی بوده که به توریست‌های این شهر ارائه می‌گردد تا با تخفیف‌های خوب از جاذبه‌های آن دیدن کنند. این کارت در انواع مختلف دو روزه، سه روزه، پنج روز و هفت روزه بوده که 75 درصد از هزینه‌های گشت و گذار مسافران تور ارزان استانبول را پوشش خواهد داد. البته توجه داشته باشید که تهیه این کارت فقط به صورت اینترنتی از وب‌سایت‌های جهانی بوده که این امکان برای مسافران ایرانی وجود ندارد لذا توصیه می‌کنیم قبل از سفر به استانبول، با استفاده از حساب بانکی کسی که قادر به خرید از وب‌سایت‌های خارجی است نسبت به خرید استانبول کارت اقدام نمود. شایان ذکر است که در این کارت برای کسانی که اهل گشت و گذار و دیدار از جاذبه‌های این شهر هستند، سی و پنج سرویس ارائه می‌شود. حتما سعی کنید در تور ارزان استانبول از این کارت استفاده کرده تا هزینه‌های خود را مدیریت کنید چرا که اگر به صورت جداگانه از هر جاذبه گردشگری دیدن کنید مطمئنا هزینه‌ای چند برابر را روی تور استانبول شما تحمیل خواهد کرد.

تور ارزان استانبول را در چه بازه زمانی می‌توان تهیه کرد!

استانبول یک مقصد پرطرفدار در میان مقاصد گردشگری ترکیه و حتی جهان محسوب می‌شود به همین خاطر در بازار گردشگری جهانی حرفی برای گفتن دارد. در فصول پرگردشگر یا فصل‌های پیک سفر به این مقصد توریستی به ندرت شاید بتوان تور استانبول را با قیمت مناسب تهیه کرد. اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که در بازه‌های زمانی کم‌گردشگر به این شهر بروید تا تور استانبول ارزان را تجربه کنید. اوایل هفته، ایام بعد از تعطیلات عید نوروز، ماه مهر و اوایل بهمن تا اواخر اسفندماه از بهترین زمان‌های سفر به استانبول هستند چرا که فصول کم‌گردشگر این مقصد محسوب می‌شوند.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور ارزان استانبول در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور