02122221500

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور استانبول آنتالیا

Istanbul Antalya Combine Tour

istanbul antalya tour

برگزار نمی‌شود

پرواز استانبول آنتالیا

پرواز در تور ترکیبی استانبول آنتالیا از طریق ایرلاین‌های ترک نظیر ترکیش، پگاسوس و سان اکسپرس صورت می‌گیرد که از نظر کیفیت پروازی می‌توان گفت ایرلاین‌های ترکیش و سان اکسپرس بهتر هستند. قیمت پرواز استانبول به آنتالیا نیز یکی دیگر از فاکتورهایی است که ممکن است ذهن مسافران عزیز را به خود مشغول کند ولی سلام پرواز این نگرانی مسافران را درک کرده و در ارائه بهترین کیفیت خدمات با بهترین قیمت، مسافران وفادار خود را حمایت کرده است. مدت زمان پرواز استانبول و آنتالیا یک ساعت و نیم بوده و لذا مسافران می‌توانند تور ترکیبی استانبول آنتالیا را با پروازهای ترک به یک خاطره به یاد ماندنی تبدیل کنند.  همچنین مدت زمان پرواز از ایران به مقصد استانبول یک بازه زمانی سه تا سه ساعت و نیم خواهد بود که بسته به اینکه از کدام یک از شهرهای ایران صورت بگیرد متغیر خواهد بود. پروازها در تور ترکیه به صورت مرتب از ایران انجام می‌شود و مسافران عزیز نباید دغدغه‌ای از این بابت داشته باشند. در واقع استفاده از تور ترکیبی استانبول آنتالیا می‌تواند پاسخگوی نیازهای متنوع مسافران باشد چرا که با یک تیر دو نشان زدن است؛ یعنی با یک سفر دو مقصد گردشگری تاپ را تجربه خواهید کرد لذا کارشناسان تور ترکیه سلام پرواز به مسافران محترم توصیه می‌کند که تور ترکیبی استانبول آنتالیا را با پرواز مورد نظر خود رزرو نمایند.

Istanbul Antalya flight

قیمت تور ترکیبی استانبول انتالیا

تورهای ترکیبی نسبت به تورهای عادی گران‌تر بوده لذا مسافران می‌توانند با مدیریت فاکتورهای اساسی نظیر نوع هتل، پرواز، تعداد شب‌های اقامت، خدمات و … قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا را مدیریت کنند. البته توجه داشته باشید که این مدیریت قیمت و هزینه فقط تا حدی ممکن خواهد بود چرا که استانبول و آنتالیا جزو مقاصد لوکس و لاکچری در تورهای خارجی محسوب می‌شوند. مثلا نوع سرویسی که در هتل‌های استانبول BB بوده که شامل اتاق و صبحانه می‌باشد لذا مسافران می‌توانند روی آن مدیریت داشته باشند ولی در هتل‌های آنتالیا که خدمات به صورت یوآل و آل است قضیه کاملا متفاوت بوده و قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا را افزایش خواهد داد. چنانچه خدمات یوآل هتل‌های آنتالیا شامل صبحانه، ناهار و شام به صورت 24 ساعته به همراه نوشیدنی‌ها بوده ولی خدمات آل شامل صبحانه، ناهار و شام به صورت 12 ساعته و با ارائه نوشیدنی‌های داخلی می‌باشد که هر کدام از آن‌ها در تور ترکیبی استانبول و آنتالیا مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد.

Istanbul Antalya combined tour price

تور ترکیبی استانبول آنتالیا از شهرهای دیگر

یکی از مبداهای مهم تور ترکیبی استانبول + آنتالیا، شیراز می‌باشد که سالانه مسافران زیادی در آن اقدام به سفر می‌کنند. اهالی شهر شیراز از این دسته از تورها به صورت گسترده استقبال کرده و با یک تور ترکیبی از دو مقصد زیبا دیدن خواهند کرد.

علاوه بر شهر شیراز، تور ترکیبی استانبول آنتالیا از مبادی اصفهان، تبریز، ارومیه و … نیز توانسته است در میان مسافران تورهای ترکیه محبوبیت خود را به دست آورند. این تورها که از مبادی مختلف به مقصد استانبول و آنتالیا و با پروازهای ترک صورت می‌گیرند توانسته‌اند رضایت مسافران را از کیفیت پروازی آن‌ها به دست آورند.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور استانبول آنتالیا در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور