02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور شب های سفید روسیه

russia tour white nights

White Nights Tour of Russia

برگزار نمی‌شود

پیشنهاد ویژه

تور روسیه ترکیبی

معراج

تاریخ شروع: ویژه 1 تیر

مدت: 8 روز

قیمت از 17.000.000تومان+490

مشاهده جزئیات

پیشنهاد ویژه

تور روسیه پرواز نوردویند

نوردویند ایرلاینز

تاریخ شروع: تابستان 1403

مدت: 7 روز

قیمت از 47,040,000 تومان

مشاهده جزئیات

پیشنهاد ویژه

تور روسیه 31 خرداد و تابستان 1403

نوردویند ایرلاینز

تاریخ شروع: بهار 1403

مدت: 8 روز

قیمت از 49,990,000 تومان

مشاهده جزئیات

پیشنهاد ویژه

قیمت تور روسیه

معراج

تاریخ شروع: مرداد 1403

مدت: 8 روز

قیمت از 21.900.000 ملیون تومان + 490 دلار

مشاهده جزئیات

پیشنهاد ویژه

پکیج مسکو سنت پترزبورگ ایرتور

ایران ایرتور

تاریخ شروع: شروع پرواز 31 خرداد هر پنج شنبه

مدت: 8 روز

قیمت از 495 دلار + 17000.000

مشاهده جزئیات

تور سوچی ایرتور

ایران ایرتور

تاریخ شروع: از 8 تیر تا 15 تیر

مدت: 8 روز

قیمت از 19.990.000 تومان+ 630دلار

مشاهده جزئیات

تور سوچی پرواز ایرانی

ایران ایرتور

تاریخ شروع: تابستان 1403

مدت: 8 روز

قیمت از 19.990.000 تومان+ 520دلار

مشاهده جزئیات

تور سنت پترزبورگ مسکو تابستان 1403

معراج

تاریخ شروع: تیر ماه

مدت: 8 روز

قیمت از 20.000.000+499 ملیون تومان

مشاهده جزئیات

تور روسیه پرواز ایران ایر تور

ایران ایرتور

تاریخ شروع: تابستان 1403

مدت: 8 روز

قیمت از 495دلار +19.900.000

مشاهده جزئیات

تو روسیه مسکو سنت پترزبورگ اکونومی

ماهان

تاریخ شروع: تیر ماه + مرداد ماه + شهریور ماه

مدت: 9 روز

قیمت از 59,000,000 تومان

مشاهده جزئیات

تور شب های سفید روسیه

روسیه یکی از کشورهای اوراسیایی بوده که دارای زیبایی ها و جذابیت‌های فراوانی برای سفر و گردشگری است. در این کشور انواع جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی توانسته است به رونق تور روسیه یاری رساند. به دلیل موقعیت جغرافیایی و منحصر به‌فرد روسیه بسیاری از پدیده‌های جذاب طبیعی رخ می‌دهند که گردشگران را از سراسر دنیا به سوی خود می‌کشانند. شاید تا به حال اسم شب های سفید روسیه را شنیده باشید یا تور ویژه شبهای سفید روسیه را در میان تورهای مسافرتی دیده باشید. پدیده شب‌های سفید روسیه یکی از جذاب‌ترین رخدادهای مورد علاقه مسافران در تور شب های سفید روسیه می‌باشد. این پدیده خارق‌العاده در شهر سنت پتربورگ روسیه اتفاق افتاده و سالانه توریست‌های زیادی را به سوی خود فرا می‌خواند. علت به وجودآمدن رویداد شب های سفید روسیه عدم هماهنگی بین گردش‌های ماه، خورشید و زمین بوده که در نهایت به دلیل گسترده شدن مدار عرضی، طلوع و غروب خورشید به اندازه‌ای به هم نزدیک می‌شوند که در نتیجه شاهد شب‌های روشن هستیم.

تاریخ تور شب های سفید روسیه

شب‌های سفید روسیه به عنوان پدیده‌ای اعجاب‌انگیز در توسعه تور شب های سفید روسیه تاثیر به سزایی داشته و گردشگران زیادی از آن استقبال می‌کنند. لذا داشتن اطلاعات در مورد تاریخ دقیق شبهای سفید روسیه می‌تواند گردشگران را برای ورود با تور روسیه شب های سفید به این کشور مجاب کند. ممکن است تعدادی از مسافران خواهان تور شبهای سفید سن پترزبورگ و تعدادی نیز خواهان شرکت در تور شب های سفید مسکو هستند البته یادآور می‌شویم که شب‌های سفید سن پترزبورگ طولانی‌تر بوده و بیش‌تر گردشگران به آنجا سفر می‌کنند. ورود خیل عظیم گردشگران با تور شب‌های سفید روسیه به شهر سن پترزبورگ باعث افزایش بهای خدمات گردشگری شده و لذا بسیاری از استراحتگاه‌ها و هتل‌ها بیش از اندازه گران می‌شوند. توصیه می‌کنیم که برای سفر با تور روسیه حتما در تاریخی نزدیک به تاریخ رویداد شبهای سفید روسیه به آنجا سفر کنید تا شاهد این معجزه از نزدیک باشید. شب های سفید روسیه در فصل تابستان از 11 ماه ژوئن تا 2 جولای مصادف با 21 خرداد تا 11 تیرماه اتفاق می‌افتد لذا پیشنهاد می‌کنیم برای رزرو تور شب های سفید روسیه این تاریخ را مد نظر داشته باشید.

تور روسیه ویژه شبهای سفید

تورهای روسیه و به ویژه تور شب‌های سفید روسیه برای مسافران و گردشگران ایرانی نیز حائز اهمیت بوده و متقاضیان زیادی دارد. این دسته از تورها جدا از اینکه دارای انواع تفریحات و سرگرمی‌های متنوع بوده باعث افزایش درآمدهای گردشگری روسیه نیز می‌شود. تور روسیه ویژه شبهای روسیه دارای انواع جشنواره‌ها، تفریحات و جاذبه‌های خلاقانه است که مسافران را سرگرم خود می‌کند. رقص و پایکوبی در جشنوراه‌ها در کنار موزه آرمیتاژ و کاخ پترهوف، مناظر زیبا و بکر رودخانه نوآ با پل‌های متحرک، سوارشدن بر کشتی‌های تفریحی کروز، کافه‌گردی و رستوران‌گردی و پیاده‌روی‌های طولانی در این شب‌های رویایی می‌تواند باعث افزایش آرامش و شادی در مسافران تور شب های سفید روسیه گردد. وجود این دیدنی‌های در شب‌های سفید روسیه شهر سنت پترزبورگ را بیش از هر زمان دیگری دیدنی و توریستی کرده و بر تعداد گردشگران آن می‌افزاید. هر چند که تور شب‌های سفید روسیه را می‌توان در شهرهای دیگر نظیر مسکو هم دید اما باید بدانید که در مسکو به صورت ضعیف اتفاق می‌افتد و لذا تور شبهای سفید سن پترزبورگ را به مسافران عزیز سلام پرواز پیشنهاد می‌کنیم.

 

تور شب های سفید روسیه هتل ماریوت واسیلفسکی (Marriott Vasilievsky Hotel)

شهر سنت پترزبورگ از دیرزمان شهری توریستی و گردشگرپذیر بوده که این مورد باعث توسعه روساخت‌ها و زیرساخت‌های گردشگری آن شده است. یکی از هتل‌های معروف شهر سن پترزبورگ که تور شب های سفید روسیه نیز روی آن بسته می‌شود هتل چهار ستاره ماریوت واسلیفسکی است. این هتل دارای موقعیت مناسب و دسترسی مناسب به مرکز شهر بوده لذا مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می‌گیرد. از امکانات هتل مریوت می‌توان به تلویزیون کابلی/ ماهواره‌ای، خدمات 24 ساعته در اتاق، رستوران فضای باز، بار، خشکشویی، صندوق امانات، سشوار، پارکینگ و ماساژ اشاره کرد که باعث افزایش محبوبیت آن شده‌اند.

تور شب های سفید روسیه هتل هیلتون (Hilton Hotel)

یکی دیگر از هتل‌های معروف که در تورهای روسیه بسیار مورد توجه مسافران ایرانی و سایر گردشگران قرار می‌گیرد هتل هیلتون است. این هتل لوکس پنج ستاره در بسیاری از پکیج‌های تور شب ‌های سفید روسیه قرار گرفته و توانسته است رضایت خاطر مهمانان خود را جلب نماید. هتل هیلتون دارای امکاناتی نظیر سرویس ماساژ، اتاق‌های دارای قهوه‌ساز، تلویزیون، سشوار، امکانات اتو، استخر فضای باز، رستوران، سالن ورزشی، وان آب گرم، مرکز تجاری، فروشگاه هدیه و … بوده که محبوبیت آن را دوچندان کرده است. این هتل در فاصله بیست کیلومتری از پارک Fort De Soto و در فاصله 1/5 کیلومتری از بندر دود قرار گرفته که میزبانی را برای مهمانان خود دل‌انگیز کرده است. دسترسی و لوکیشن هتل هیلتون به نقاط مختلف شهر بسیار عالی بوده و حدود 25 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد.

تور شب های سفید روسیه هتل آزیموت (Azimut Hotel)

هتل‌های لوکس و لاکچری روسیه آنقدر با کیفیت و عالی هستند که نوشتن در مورد هر کدام از آن‌ها می‌تواند کتابی را به خود اختصاص دهد. هتل آزیموت چهار ستاره یکی از آن دسته هتل‌های محبوب در تورهای روسیه و به ویژه تور شب‌های سفید روسیه می‌باشد. این هتل جذاب و دوست‌داشتنی در نزدیکی رودخانه Fontanka واقع گردیده که دارای 557 اتاق در 18 طبقه است. مسافران محترمی که دوست دارند به دیدار از کلیساها و تاریخ و معماری روسیه بروند می‌توانند این هتل را در گزینه‌های انتخابی خود قرار دهند. چرا که این هتل در پنج کیلومتری از کلیسای جامع کاازن و موزه دولتی قرار گرفته است. از امکانات هتل آزیموت می‌توان به کتابخانه، قهوه و چای در مکان‌های عمومی هتل، آسانسور، انبار چمدان، سالن آرایش، صندوق امانات، خدمات صبحانه، مغازه‌های ویژه هدیه، باغ و … اشاره کرد که مورد توجه گردشگران تور روسیه قرار می‌گیرد.

هتل‌های دیگری نظیر هتل پارک این بای رادیسون پولکووسکایا و هتل پارک این بای رادیسون نوسکی نیز در شهر سن پترزبورگ توانسته‌اند مهمانان زیادی را در تور شب های سفید روسیه به خود اختصاص دهند.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور شب های سفید روسیه در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور