02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تورهای نمایشگاهی

ٍ Exhibition Tours

برگزار نمی‌شود

تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی در مراودات تجاری صنایع مدرن یک نیاز روز است. با شرکت در تور نمایشگاهی با آخرین دستاورد های فن آوری روز دنیا آشنا می شویم. در سال های اخیر علاقمندی کار افرینان برتر ایرانی به شرکت در نمایشگاه ها یا تورهای نمایشگاهی دو چندان شده و این قشر فرهیخته و کار آفرین جامعه بدنبال آشنایی با صنایع نوین و ابزارهای جدید در شغل و حرفه خود می باشند.

شرکت خدمات مسافرتی سلام پرواز ایرانیان مفتخر است که این تورهای نمایشگاهی را به صورت تخصصی جهت شرکت ها و کارخانجات معتبر و صاحبان حرف و مشاغل برگزار نماید.تورهایی که تحت عنوان تورهای نمایشگاهی هم اکنون در دفاتر خدمات مسافرتی عرضه می شوند عموما پاسخگوی نیازهای تخصصی برترین های مشاغل و صنایع نیستند ، از مهم ترین عوامل عدم توفیق این تور نمایشگاه های برگزار شده می توان به عدم توجه کافی به نیازمندی های ویژه شرکت کنندگان در تور های نمایشگاهی اشاره کرد.


با توجه به این نیاز، آژانس مسافرتی سلام پرواز ایرانیان اقدام به تاسیس بخش ویژه ای تحت عنوان تورهای نمایشگاهی نموده و قصد دارد با تجارب ارزنده کارشناسان خود این مسیر دشوار را برای صنعتگران و کارافرینان تسهیل نماید. با مراجعه به وب سایت سلام پرواز تورهای نمایشگاهی در هر بخش و صنعتی و در تمامی کشورهای آسیایی و اروپایی را ارائه می کنیم تا در گسترش کسب و کار شما سهمی ناچیز داشته باشیم.

هر تور نمایشگاهی یک فرصت تجاری است.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تورهای نمایشگاهی در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور