02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور مصر (قاهره اهرام ثلاثه)

برگزار نمی‌شود

تور مصر

مصر با میراث فرهنگی غنی و مکان های تاریخی جذاب، مقصدی رویایی برای تمامی مسافرانی است که به دنبال تجربه ای فراگیر و مسحورکننده هستند. ترکیب اهرام ثلاثه و پایتخت پر جنب و جوش آن قاهره، یک برنامه سفر عالی است که از سوی سلام پرواز تدارک دیده شده و نوید سفری پر از کشف و اعجاب را می دهد.

تور اهرام ثلاثه

اهرام جیزه  یا همان اهرام ثلاثه که درست در مجاورت شهر قاهره واقع شده است، گواهی بر دستاوردهای معماری خارق العاده تمدن مصر باستان است. هرم بزرگ جیزه که به عنوان یادبود دفن فراعنه ساخته شده است، نمادی از نبوغ و جاه طلبی انسان است. ساختار عظیم آن، که با دقت و نبوغ ریاضی شگفت آوری ساخته شده است، قرن هاست که دانشمندان و بازدیدکنندگان را مجذوب خود کرده است. با ایستادن در سایه این اهرام باشکوه، عظمت آنها را می توان متوجه شد.

با کاوش در فلات جیزه، اسرار دنیای باستان را کشف خواهید کرد. روی گشت داخل اهرام حساب ویژه باز کنید  زیرا با این کار به قلمروی از آیین ها و باورهای باستانی منتقل خواهید شد. گذرگاه ها و اتاق های تو در تو  نگاهی اجمالی به زندگی فراعنه و تلاش آنها برای جاودانگی را گوشزد می کند. بیایید ابوالهول مرموز را فراموش نکنیم، مجسمه‌ای الهام‌بخش که از اهرام محافظت می‌کند، نگاهش به افق می‌رسد و همه کسانی را که به آن نگاه می‌کنند را جادو کرده است.

پس از شگفتی های باستانی جیزه، سفر به قاهره ادامه می یابد، شهری که مملو از زندگی و تاریخ است. خیابان‌های شلوغ، بازارهای پرجنب‌وجوش، و محله‌های متنوع قاهره نگاهی اجمالی به سبک زندگی مدرن مصری را ارائه می‌دهند. موزه مصر، واقع در قلب شهر، مجموعه وسیعی از آثار باستانی از جمله گنجینه توت عنخ آمون را در خود جای داده است. جواهرات پیچیده، ماسک‌های طلایی، و مصنوعات باستانی را تحسین کنید که  فرضیه هایی را در مورد زندگی روزمره، باورها و هنر فراعنه ارائه می‌دهند.

تور قاهره

قاهره، این شهر مسلمان، با خیابان هایی پر پیچ و خم و شگفتی های معماری، شما را به سفری در قرون اولیه اسلام  می برد. از مساجد تاریخی مانند مسجد باشکوه الازهر و مسجد سلطان حسن که با طرح های پیچیده و مناره های آراسته تزیین شده است، دیدن کنید. خود را در بازار پر جنب و جوش خان الخلیلی گم کنید، جایی که می توانید برای ادویه، منسوجات، و صنایع دستی سنتی چانه بزنید و در حال غوطه ور شدن در فضای شلوغ زندگی خیابانی پر جنب و جوش قاهره باشید.

بر روی رودخانه نیل

یک تور مصر بدون سفر دریایی در امتداد رودخانه نیل، که هزاران سال به عنوان منجی مصر مطرح است، کامل نخواهد بود. با سوار شدن به یک فلوکا سنتی یا یک سفر دریایی مجلل در رودخانه، شاهد زیبایی آرام دره نیل، گذر از مناظر زیبا، مزارع حاصلخیز و معابد باستانی که در کناره‌های رودخانه پراکنده‌اند، خواهید بود.

حتما از اقصر و کارناک هم دیدن کنید ، برخی از چشمگیرترین مجموعه‌های معابد مصری، جایی که مجسمه‌های عظیم، ابلیسک‌های بلند، و هیروگلیف‌های پیچیده نگاهی اجمالی به عظمت دوران فراعنه دارند .

در پایان، یک تور مصر که شامل اهرام جیزه و قاهره می شود، نوید یک سفر فراموش نشدنی را به قلب تمدن باستانی می دهد. این فرصتی است برای ایستادن در مقابل شگفتی‌های ساخته شده توسط مصریان باستان، غوطه‌ور شدن در انرژی پر جنب و جوش خیابان‌های شلوغ قاهره، و تجربه زیبایی جاودانه رود نیل. آماده شوید تا اسیر جذابیت مصر شوید، سرزمینی که همچنان الهام بخش و مجذوب مسافران از سراسر جهان است.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور مصر (قاهره اهرام ثلاثه) در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور