02122224444

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

تور آرژانتین

Argentina Tour

Argentina tour

برگزار نمی‌شود

تور آرژانتین

آرژانتین یکی از کشورهای آمریکای جنوبی بوده که بخش اعظمی از جنوب این قاره را در بر می‌گیرد. تور آرژانتین در واقع سفر به هشتمین کشور بزرگ جهان است که مساحتی معادل با مجموع مساحت کشور مکزیک و ایالت تگزاس کشور آمریکا را شامل می‌گردد. زیبایی‌ها و دیدنی‌های طبیعی این کشور نظیر دشت‌های پهناور، پوشش گیاهی تندرا و جنگل‌ها، بیابان‌ها، رودخانه‌ها، کوه‌های آسمان‌خراش و هزاران مایل سواحل اقیانوسی در تور آرژانتین، مسافران را به شگفتی خواهد انداخت. شایان ذکر است که کشور آرژانتین نقش مهمی در تحولات سیاسی قاره آمریکا ایفا کرده چرا که پس از سه قرن استعمار اسپانیا در سال 1816 به استقلال رسید. خورخه لوئیس بورخس نویسنده قرن بیستم در این باره می‌نویسد “استقلال آمریکای جنوبی تا حد زیادی یک جنبش آرژانتینی بود”. با وجود چنین نقش‌آفرینی انقلابی مشخصا این کشور سرشار از آثار تاریخی و فرهنگی بوده که می‌توانند به عنوان جاذبه‌های گردشگری به تور آرژانتین کیفیت ببخشند. جالب است بدانید نام آرژانتین Argentina از کلمه لاتینArgentum  به معنی نقره گرفته شده است که بر منابع عظیم مواد معدنی این کشور دلالت دارد. علفزارهای غنی پامپاس آرژانتین را در بر گرفته‌اند که از جذابیتی رومانتیک در داستان‌‌ها و ادبیات این کشور برخوردار است. البته اگر از مناظر وسیع و خشک پاتاگونیا در تور آرژانتین بگذریم لازم است بدانیم که بافت این کشور عمدتا شهری است. شهر بوئنوس آیرس با داشتن حلقه‌ای از حومه‌های مدرن و شلوغ در پامپاس شرقی، یکی از شلوغ‌ترین شهرهای آمریکای جنوبی و پایتخت ملی آرژانتین محسوب می‌شود. توجه داشته باشید که در تور آرژانتین از یکایک لحظه‌های خود برای تماشای زیبایی‌های آن استفاده کنید. از دیگر شهرهای بزرگی که در این کشور وجود دارند عبارتند از ماردل پلاتا و باهیابلانکا که می‌تواند جزو مقاصد بعدی تور آرژانتین شما عزیزان باشند.

Argentina tour

نقشه گردشگری آرژانتین

Argentina tourism map

نقشه مترو آرژانتین

Argentina metro map

اطلاعات مهم کشور آرژانتین

در تور آرژانتین، داشتن اطلاعات در مورد گروه‌های قومی، گردشگران را به آشنایی و شناخت هر چه بیش‌تر فرهنگ‌های مختلف این دیار وا خواهد داشت. مردم آرژانتین از اجداد اروپایی‌هایی هستند که مهاجرت سنگینی از اسپانیا و ایتالیا به این کشور داشته‌اند اما نباید فراموش کرد که ساکنان اولیه کشور آرژانتین سرخ‌پوستان بودند که تحت استعمار اسپانیا در نهایت یا نابود شدند و یا از سرزمین خود رانده شدند. در حقیقت شخصیت قومی امروزی که به ویژه به هنگام گشت و گذار با تور آرژانتین در این کشور به وضوح دیده می‌شود حاصل موج بزرگ مهاجرت اروپایی‌ها به آن است. در اثر این مهاجرت سرخ‌پوستان و مزیتزوها به استان‌های آند رانده شدند و سیاه‌پوستان و ملاتوها نیز به جمیت غالب اروپایی جذب شدند. تور آرژانتین می‌تواند سفری به دل فرهنگ‌های گوناگون این کشور باشد چنانچه دیده می‌شود تاثیر فرهنگ ایتالیایی در این کشور به صورتی بوده که هنوز هم زبان ایتالیایی به طور گسترده در بوئنوس آیرس صحبت می‌شود هر چند که زبان ملی آن اسپانیایی می‌باشد. اما گروه‌های کوچک بریتانیایی، آلمانی، اسپانیایی، لهستانی، روسی و فرانسوی نیز هستند که در بخش‌های مختلف توسعه این کشور جای گرفته‌اند به طوری که بریتانیایی‌ها در ساخت راه ‌آهن و صنعت فرآوری گوشت، آلمانی‌ها در ساخت تعاونی‌ها و شهرک‌های کشاورزی، فرانسوی‌ها در صنعت انگور و ژاپنی‌ها، سوری‌ها و لبنانی‌ها نیز به تجارت و سرمایه‌گذاری در آرژانتین پرداختند. این غنای فرهنگی و تاریخی، تور آرژانتین را برای تمامی گردشگران، هیجان‌انگیز و لذت‌بخش خواهد کرد. از نظر دینی و مذهبی نیز بیشتر ساکنان آرژانتین پیرو کلیسای کاتولیک بوده و همچنین پروتستان‌ها هم پنج درصد از جمعیت آن را به خود اختصاص می‌دهند. یهودیان و مسلمانان نیز از اقلیت‌های دینی هستند که در هنگام گشت و گذار با تور آرژانتین هم کم‌تر به چشم می‌آیند.

نام رسمی: جمهوری آرژانتین (República Argentina)

زبان رسمی: ندارد

زبان‌های رایج: اسپانیایی و ایتالیایی

پایتخت: بوئنوس آیرس

نوع حکومت: جمهوری فدرال، نظام ریاستی جمهوری

رئیس حکومت: رئیس جمهور

واحد پول: پزوی آرژانتین (ARS)

نوع برق شهری: برق شهری آرژانتین با ولتاژ 220 ولت با فرکانس 50 هرتز می‌باشد.

کد کشور: 54+

شماره‌ اضطراری: 911

Important information about Argentina

بهترین زمان سفر با تور آرژانتین

در سفر با تور آرژانتین متوجه آب و هوای معتدل این کشور خواهید شد چرا که در یک منطقه معتدل نیمکره جنوبی واقع گردیده است. علاوه بر این، می‌توان جغرافیای متنوع آرژانتین را به چهار بخش تقسیم نمود که عبارتند از: آند، شمال، پامپاس و پاتاگونیا. هر کدام از این مناطق دارای ویژگی‌های منحصر به‌فردی هستند که تنوع آب و هوایی آرژانتین را نشان می‌دهند. مسافران در تور آرژانتین دقت داشته باشند که منطقه پاتاگونیا شامل دشت‌های خشک بین منطقه آند و رودخانه پارانا بوده که شامل منطقه‌ای سرد، خشک و بادخیز می‌باشد، دشت‌های واقع در مرکز آرژانتین یا پامپاس، علفزارهایی بوده که به دو بخش پامپاس خشک غربی و پامپاس مرطوب‌تر تقسیم می‌شوند که اقلیم‌های آب و هوایی معتدل را برای ساکنان و گردشگران تور آرژانتین رقم زده‌اند. در واقع خشکی که در آب و هوای آمریکای جنوبی وجود داشته به طرف نوک جنوبی آن باریک می‌شود و الگوهای آب و هوایی با اقیانوس اطلس و آرام به صورت قابل توجهی متعادل می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم که مسافران گرامی فصل بهار و پاییز را برای رزرو تور آرژانتین انتخاب کنند چرا که می‌توانند از تمامی جاذبه‌های گردشگری و طبعیت بکر این کشور دیدن کنند. البته ناگفته نماند بهترین زمان سفر با تور آرژانتین می‌تواند کاملا سلیقه‌ای بوده و یا حتی مسافر بخواهد در فصل زمستان به این مقصد توریستی سفر کند. در هر فصلی بخواهید به آرژانتین بروید مطمئن باشید بهترین خاطره‌ها را به ارمغان خواهید آورد.

The best time to travel with a tour of Argentina

قیمت تور آرژانتین

به نظر می‌آید با توجه به بعد مسافتی آرژانتین با ایران، قیمت تور آرژانتین بسیار متفاوت از سایر مقاصد گردشگری ایرانی‌ها خواهد بود. چرا که قیمت بالای پرواز و هتل‌ها، روی هزینه کلی تور آرژانتین تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. اما فراموش نکنید که زمان سفر خود را نیز در ماه‌های مارس، ژوئن، نوامبر و سپتامبر انتخاب کرده چرا که مسافرت با تور آرژانتین در این ماه‌ها کم‌هزینه‌تر از دیگر ماه‌ها خواهد بود. نکته دیگری که گردشگران و مسافران باید به آن توجه داشته باشند این است که برای طی مسافت بین‌شهری در تور آرژانتین حتما از اتوبوس‌های بیست و چهار ساعته استفاده کرده تا بتوانند از هزینه‌های حمل و نقل خود بکاهند. از آنجایی که آرژانتین نسبت به دیگر کشورهای آمریکای جنوبی پرهزینه‌تر است لذا توصیه می‌کنیم برای تهیه غذا با نرخ مناسب نیز به رستوران‌های تندر پاریلا (Tenedor Parrilla) مراجعه کنید چرا که این رستوران‌ها سلف‌سرویس بوده و غذایی خوب با هزینه‌ای به‌صرفه را به مهمانان تور آرژانتین ارائه می‌دهند. از دیگر مواردی که روی هزینه‌های مسافرت به مقصد آرژانتین تاثیر خواهد گذاشت اقامت در خانه‌های بومیان این کشور بوده که در ازای پرداخت مبلغی مناسب، می‌توانید سه وعده غذا همراه با جای خواب دریافت کنید تا نگرانی شما را از بابت افزایش هزینه تور آرژانتین رفع نماید. همان‌طور که گفته شد هزینه سفر به آرژانتین به شیوه‌های مختلف قابل مدیریت کردن بوده و حتی می‌توان تور ترکیبی برزیل آرژانتین را نیز ترتیب داد. با توجه به تمامی نکات ذکرشده باید اضافه کرد که سفر به آرژانتین در واقع تنها سفر به یک کشور نیست بلکه تور آرژانتین به نمایندگی از تمام آمریکای جنوبی به پذیرایی از مسافران خواهد پرداخت.

جاذبه‌های گردشگری آرژانتین

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم کشور آرژانتین سرشار از جاذبه‌های گردشگری طبیعی، تاریخی، فرهنگی و هنری بوده که چشم هر گردشگری را در تور آرژانتین می‌نوازد. جغرافیای متنوع این کشور از بیابان‌های خشک گرفته تا سواحل طولانی اقیانوسی، جنگل‌های مرطوب و کوه‌های سر به فلک کشیده آند، توانسته‌اند ترکیبی جذاب از دیدنی‌های گردشگری تور آرژانتین را میزبان دیدگان مسافران کنند. شایان ذکر است که میراث غنی فرهنگی، هنری و معماری آرژانتین که از مناطق نیمه گرمسیری تا مناطق نیمه‌قطبی پاتاگونیا در جنوب این کشور گسترش داشته نیز می‌تواند بر غنای فرهنگی تور آرژانتین بیفزاید. برای مثال محله‌های هنری قدیمی و مناطق ویژه مد روز در پالرمو، یک چهره اروپایی به این شهر بخشیده تا یک چهره آمریکای لاتینی. شهرهای پر جنب و جوش در تور آرژانتین زیبایی‌های متنوعی را در گشت و گذارتان به شما هدیه خواهند داد. یکی از این هدایا می‌تواند یادگیری تانگو، نمادین‌ترین رقص آرژانتینی باشد که باعث شادابی روحیه مسافران عزیز در تور آرژانتین خواهد شد. در ادامه به تعدادی از بهترین جاذبه‌های گردشگری کشور آرژانتین خواهیم پرداخت.

Argentina tourist attractions

 

زیبایی‌های شهر بوئنوس آیرس

یکی دیگر از زیباترین جاذبه‌هایی که در تور آرژانتین در انتظار پذیرایی از نگاه‌های پرمهر گردشگران است، دیدنی‌های شهر بوینس آیرس می‌باشد. این شهر پر جنب و جوش آرژانتین که به پاریس آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین معروف بوده توانسته است طیف گسترده‌ای از حس کنجکاوی مسافران تور آرژانتین را اقناع کند. جاذبه‌های هیجان‌انگیز این شهر از زیبایی‌های طبیعی تا عمارت‌های تاریخی و موزه‌ها، بازارهای متنوع و رنگارنگ، درختان با قدمت طولانی در مرکز شهر، دیدار از ساختمان‌های قرن نوزدهم دارای هارمونی با شکوهی از التقاط فرهنگ اروپایی و آمریکای لاتین است که می‌تواند تک تک لحظه‌های تور آرژانتین را شگفتی‌آور کند. این شهر که پایتخت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آرژانتین بوده ترکیبی از تمامی ویژگی‌های کشور آرژانتین را در خود گنجاده است. تور آرژانتین با وجود ترکیب جذاب سنت و مدرنیته در بخش‌های مختلف بوینس آیرس به یک تور خواستنی برای بسیاری از توریست‌ها مبدل گشته است. گورستان رکولتا، محله رنگی لابوکا، ورزشگاه لابومبونرا، سن تلمو، میدان دورگو و پل زن از دیگر جاذبه‌های زیبای بوئنوس آیرس هستند که تور آرژانتین را به این مقصد، محبوب‌تر از همیشه کرده‌اند. جالب است بدانید که بوینس آیرس یکی از ثروتمندترین شهرها در آمریکای لاتین است که چینش جامعه‌شناختی آن را طبقه متوسط اجتماعی و ساکنانی با تحصیلات عالی تشکیل می‌دهد. در سفر با تور آرژانتین تاثیر شدید فرهنگ اروپایی را در بوئنوس آیرس خواهید دید که ترکیبی از معماری، فعالیت‌های فرهنگی و زندگی شبانه را به گردشگران ارائه می‌دهد.

The beauties of the city of Buenos Aires

 

آبشارهای ایگوازو (Iguazú Falls)

یکی از جاذبه‌های طبیعی تور آرژانتین، آبشارهای شگفت‌انگیز ایگوازو بوده که در امتداد مرز کشور آرژانتین با برزیل قرار گرفته است. وجود این آبشارها، باعث احداث پارک‌های ملی ایگوازو در سمت آرژانتین و پارک ملی ایگواسو در سمت کشور برزیل شده است که دیدار از این پارک‌های ملی هم در تور آرژانتین، خالی از هیجان نخواهد بود. این آبشارهای بزرگ به عنوان میراث جهانی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند که جزو دیدنی‌ترین مناظر در آمریکای جنوبی محسوب می‎‌شوند. آبشارها ایگوازو گوی سبقت را در ارتفاع و عریض بودن از آبشار مشهور نیاگارا ربوده‌اند چرا که بلندترین ناحیه این آبشارها دارای 82 متر طول (نیاگارا 50 متر) و از نظر عرض نیز چهار برابر آبشار نیاگارا هستند که گردشگران تور آرژانتین یا مسافران تور ترکیبی آرژانتین برزیل را به شگفتی وا می‌دارند.

Iguazú Falls

 

یخچال طبیعی پریتو مورنو (Perito Moreno Glacier)

آرژانتین سرشار از جاذبه‌هایی است که شاید به گوش بسیاری از گردشگران نا آشنا باشد ولی محبوبیت تور آرژانتین بر هیچ کسی پوشیده نیست. یخچال طبیعی پریتو مورنو در شهر سانتا کروز در جنوب غربی آرژانتین واقع شده که مرز شیلی با این کشور را پوشش می‌دهد. این جاذبه بی‌نظیر طبیعی که بر روی آب دریاچه لس‌گلاسیرز قرار گرفته، منطقه پاتاگونیا را در تور آرژانتین برای گردشگران، جذاب کرده است. یکی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این یخچال نسبت به دیگر یخچال‌های جهان این بوده که هر روز در حال بزرگ شدن می‌باشد. یخچال پریتو مورنو 30 کیلومتر طول داشته و حدود 73 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و مساحتی در حدود 250 کیلومتر مربع را شامل می‌شود. این یخچال که در شهر کالافاته واقع گردیده به عنوان سومین ذخیره آب شیرین جهان شناخته می‌شود. لازم به ذکر است بهترین زمان برای تماشای یخچال پریتو مورنو با تور آرژانتین در فصل تابستان یعنی ماه‌های ژانویه و فوریه بوده که از جذابیت بالایی برای مسافران برخوردار خواهد  بود.

Perito Moreno Glacier

بهترین هتل‌های آرژانتین

هر کشوری که دارای پتانسیل‌های توسعه گردشگری باشد مسلما می‌تواند در توسعه زیرساخت‌ها و روساخت‌های گردشگری هم حرفی برای گفتن داشته باشد. با توجه به توضیحاتی که در مورد کشور آرژانتین و جذابیت‌های تور آرژانتین گفته شد هم‌اکنون زمان آن است که اندکی در مورد هتل‌های بی‌نظیر این مقصد توریستی هم سخنی بگوییم.

 

هتل چهار فصل بوینوس‌آیرس (Four Seasons Hotel Buenos Aires)

یکی از هتل‌های باشکوهی که می‌توانید تور آرژانتین خود را روی آن ببندید هتل چهار فصل بوده که در منطقه روکولتا قرار گرفته است. توجه داشته باشید که هتل چهار فصل بوینوس آیرس، میزبانی از راد استوارت و مدونا ستاره‌های افسانه‌ای راک را در سوابق خود گنجانده است. یک برج دوازده طبقه‌ای، یک عمارت زیبا، یک باغ و دو استخر بزرگ از مهم‌ترین بخش‌های این هتل بوده که مسافران تور آرژانتین را مجذوب خود خواهد کرد. طرفداران هتل‌های لوکس و مجلل با دیدن ترکیب فوق‌العاده معماری قرن بیستم و معاصر در هتل چهار فصل به مهمانان دائمی این هتل تبدیل می‌شوند. اتاق‌های برج این هتل با رنگ‌های قرمز و نارنجی طراحی شده‌اند و صندلی‌های طرحدار، پرده‌های منقوش و سنگ‌های مرمر بر شادابی و طراوت آن افزوده است. حتما در تور آرژانتین هتل پنج ستاره چهار فصل را مد نظر داشته باشید تا به عمق زیبایی‌های پی ببرید.

Four Seasons Hotel Buenos Aires

هتل فائنا (Faena Hotel Buenos Aires)

هتل فائنا از دیگر هتل‌های مشهور و لوکس در بوئنوس آیرس بوده که سالانه توریست‌های زیادی تور آرژانتین را با این هتل تجربه می‌کنند. این هتل پنج ستاره و مجلل دارای 88 اتاق بوده که امکاناتی نظیر اینترنت، آرایشگاه، صندوق امانات، رستوران و پارکینگ را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که اگر تور آرژانتین خود را روی این هتل ببندید از امکانات بی‌نظیر اتاق‌های آن مانند تلویزیون، اینترنت و حمام بهره خواهید برد. فاصله تقریبی هتل فائنا تا تئاتر کولون Colon تنها 2.4 کیلومتر، تا فرودگاه Jorge Newbery Airfield فقط هشت کیلومتر و تا میدان Plaza Italia حدود 6.5 کیلومتر بوده که همین دسترسی خوب مهمانان تور آرژانتین را به خود جذب می‌کند. این هتل با داشتن پرده‌های مخملی، نمای آجری، لوسترهای باشکوه و به نمایش گذاشتن هنر معاصر بر کیفیت سفرتان به آرژانتین خواهد افزود.

Faena Hotel Buenos Aires

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور آرژانتین در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور