قیمت تور تونس 1403

تورتونس

برگزار نمی‌شود

پکیج قیمت تور تونس 1403

هتل
4 شب اقامت درLaico Hammamet

پنج ستاره

FB صبحانه، ناهار، شام
هتل
3 شب اقامت درEl Mouradi Palm Marina

پنج ستاره

FB صبحانه، ناهار، شام

دو تخته

1.350 دلار+ هزینه پرواز

یک تخته

1.590 دلار+ هزینه پرواز

کودک با تخت

990 دلار+ هزینه پرواز

این تور ترکیبی است. قیمت‌های ذکر شده، قیمت کل پکیج شامل 7 شب اقامت در هتل‌های قید شده، بلیط رفت و برگشت و خدمات تور می‌باشد.

خدمات آژانس

بلیط هواپیمایی با پرواز ترکیش

کلیه ترانسفر فرودگاهی

بیمه مسافرتی

راهنمای محلی

راهنمای فارسی زبان

3گشت کامل با ناهار و یک گشت نیم روز

4شب اقامت در هتل ساحلی شهر الحمامات با صبحانه و شام، 3شب اقامت در هتل ساحلی شهر سوسه با صبحانه و شام

هر روز صبحانه و شام به صورت بوفه در هتل

هزینه دریافت ویزا به عهده مسافر می باشد

مدارک مورد نیاز

اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

عکس رنگی با پس زمینه سفید

پر کردن فرم درخواستی

توضیحات تکمیلی

تورها چارتر و غیر قابل استرداد می‌باشد.

هزینه ویزا غیر قابل استرداد می باشد

پرداخت 50٪ از مبلغ تور هنگام عقد قرارداد الزامی می‌باشد.

بازدیدها: شهر باستانی کارتاژ (Carthage)+ شهر قدیمی سوسه(Sousse)+ شهر هزارساله الحمامات (Hammamet)+ شهر مدیترانه ای و زیبای سیدی بوسعید (Sidi Bou Said)+ سومین آمفی تئاتر بزرگ دنیا در شهر الجم (El Djem)+ امکان استفاده از تورهای اختیاری دریایی و گشت کشتی در دریای مدیترانه

برنامه گشت تونس: روز اول: رسیدن به فرودگاه تونس، ابتدا بازدید از محله قدیمی مدینه در تونس که شامل بیش از 700خانه، اماکن تاریخی، مساجد، مدرسه و ... با معماری بسیار خاص می باشد. سپس به شهر الحمامات رفته و اقامت خود را در هتل 5ستاره زیبای Laico Hammamet آغاز می کنیم. روز دوم: در این روز مسافران وقت آزاد خواهد داشت جهت استفاده از امکانات و تفریحات آبی و ساحلی. روز سوم: در این روز بعد از صرف صبحانه در هتل، مسافران تور کامل خواهند داشت که ابتدا به شهر تونس رفته و سپس از شهر باستانی کارتاژ (که قدمت 3000ساله دارد و از اماکن یونسکو می باشد) بازدید می کنند. سپس مسافران بعد از صرف ناهار ویژه با طعم دلپذیر در رستوران تونسی به شهر زیبای سیدی بوسعید می روند که با معماری ویژه و خانه هایی با دیوارهای سفید و در و پنجره های آبی شبیه به معماری شهرهای آندلسی مکان بسیار مناسبی برای عکس برداری می باشد. سپس برای صرف شام به هتل خود در شهر الحمامات بازمیگردیم. روز چهارم: در این روز مسافران وقت آزاد خواهند داشت تا از امکانات هتل و یا تورهای اختیاری استفاده نمایند. روز پنجم: در این روز مسافران بعد از صرف صبحانه در هتل به سمت شهر تاریخی سوسه در کنار سواحل زیبای مدیترانه می روند. پس از بازدید از این شهر چندهزارساله برای صرف ناهار به رستوران محلی در شهر سوسه خواهیم رفت. بعد از صرف ناهار مسافران به بندر الکانتاوی (Port El kantaoui) منتقل می شوند تا از ساحل زیبا و بندر ویژه این منطقه بازدید کنند. سپس برای گذراندن شب و صرف شام به هتل لوکس و زیبای المرادی (ٍEl Mouradi Palm Marina) خواهیم رفت. روز ششم: در این روز مسافران وقت آزاد خواهند داشت جهت استفاده از برنامه های رایگان هتل ساحلی با چندین استخر، خرید و یا استفاده از برنامه های آزاد. روز هفتم: در این روز مسافران بعد از صرف صبحانه به شهر قیروان (Kairouan) می روند تا از مهم ترین شهر مذهبی شمال آفریقا که چهارمین شهر مذهبی دنیاست بازدید کنند. بعد از صرف ناهار در رستوران محلی مسافران به سمت شهر الجم حرکت کرده تا از سومین کولوسئوم بزرگ دنیا(که شبیه به کولوسئوم رم است و محل بسیار مناسبی برای عکس برداری محسوب می شود) بازدید کنند. سپس برای گذراندن شب و صرف شام به هتل خود در شهر سوسه بازخواهیم گشت. روز هشتم: حرکت به سمت فرودگاه کارتاژ بعد از صرف صبحانه.

سایر تورهای پیشنهادی

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد قیمت تور تونس 1403 در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

02122221500

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

مشاوره و خرید تور