تور ترکیبی کنیا نوروز1403

Kenya, Nowruz

برگزار نمی‌شود

پکیج تور ترکیبی کنیا نوروز 1403

هتل
شب اقامت درConcord

پنج ستاره

BB با صبحانه
هتل
شب اقامت درKeekorok Lodge

پنج ستاره

HB سرویس صبحانه و یک وعده غذا
هتل
شب اقامت درNaivashacountry Club

پنج ستاره

FB صبحانه، ناهار، شام
هتل
شب اقامت درConcord

پنج ستاره

BB با صبحانه

دو تخته

169,900,000 تومان

یک تخته

199,900,000 تومان

کودک با تخت

99,900,000 تومان

این تور ترکیبی است. قیمت‌های ذکر شده، قیمت کل پکیج شامل 0 شب اقامت در هتل‌های قید شده، بلیط رفت و برگشت و خدمات تور می‌باشد.

خدمات آژانس

بلیط رفت و برگشت امارات

اقامت در هتل ها طبق برنامه سفر

پرواز داخلی نایروبی به مومباسا و بالعکس

ترانسفر فرودگاهی بین شهری

ویزا توریستی

لیدر محلی فارسی زبان

مدارک مورد نیاز

اسکن یا اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

ارائه کارت واکسن الزامیست

مشخصات فردی آدرس محل سکونت و محل کار با ذکر شماره تماس هرکدام نام ومشخصات پدر و مادر با ذکر شماره تلفن

سکن عکس رنگی 6*4 زمینه سفید اسکن

توضیحات تکمیلی

تورها چارتر و غیر قابل استرداد می‌باشد.

اقامت در هتل ها طبق برنامه سفر گشت شهری نایروبی شامل: بازدید از مرکز پرورش زرافه ها،بازدید از کارخانه صنایع دستی کازوری،شام شب اول در رستوران مهیج کارنیوور،2شب اقامت در ماسایی مارا به همراه 3 گشت نیمروزی سافاری با بهترین ماشن های تویوتا لندکروز 4*4 یا سقف بازشو، بازدید از قبایل معروف ماسایی، 2 شب اقامت در نایواشا به همراه گشت قایق سواری و بازدید از اسب های آبی و عقاب های ماهی گیر و پلیکان ها و گشت حیات وحش در دروازه جهنم و پیاده روی و یا دوچرخه سواری در میان حیوانات ، 4 شب اقامت در هتل ساحلی در جزیره مومباسا با خدمات آل به همراه گشت شهری مومباسا شامل: بازدید از شهر قدیمی ، بازدید از نمای بیرونی قلعه پرتقالی ها ، بازدید از بازار صنایع دستی و ادویه و میوه های استوایی و بلوار عاج فیل.

1 شب نایروبی + 2 شب ماسایی مارا + 2 شب نایواشا + 4 شب مومباسا

پرداخت 50٪ از مبلغ تور هنگام عقد قرارداد الزامی می‌باشد.

28 اسفند رفت 9 فروردین برگشت

مدت اخذ ویزا 3 روز کاری است

روز اول :رسیدن به مانیلا-ملاقات با لیدر-مراجعه به فرودگاهداخلی جهت رفتن به پورتو پرینسسا -رفتن به هتل-شب اقامت در هتل آستوریا پالاوان

روز دوم و سوم :گشت شهری پورتو پرینسسا :صبحانه در هتل-روز در اختیار مسافر-شب اقامت در آستوریا پالاوان

روز چهارم :گشت شهری پورتو پرینسسا:صبحانه در هتل-ساعت 8 حرکت از هتل جهت انجام گشت شهری-به شهر PPS می رویم و از زیبایی های ناب و پرفراز و نشیب پالاوان دیدن می کنیم. از مزرعه کروکودیل ها (به جز یکشنبه ها) با گونه ها و زیستگاه های مختلف این پستانداران و همچنین سایر حیوانات که در معرض انقراض هستند دیدن می کنیم. در ادامه به دیدن بازار، موزه و کلیسای جامع می رویم. به سمت ال نیدو رفته و درSeda Lio اقامت می کنیم.

روز پنجم و ششم: صبحانه در هتل-روز در اختیار مسافر-شب اقامت درSeda Lio.

روز هفتم :صبحانه در هتل-رفتن به فرودگاه لیو برای پرواز به مانیل سپس برای پرواز به بوراکای به ترمینال 3 می رویم ، ملاقات و خوشامدگویی ، سپس به ترمینال 3 برای پرواز به بوراکای می رویم. ورود به فرودگاه کاتیکلان، ملاقات و رفتن به Movenpick Boracay و در ادامه ورود و اقامت شبانه در هتل

روز هشتم و نهم :صبحانه در هتل-از یکی از بهترین سواحل جهان لذت میبریم، جایی که شنا در آن قابل مقایسه نیست،و جایی که شن حتی در اوج گرمای ظهر هرگز داغ نمی شود. روی شن‌های سفید پودری و زیر درختان نخل در حال نوسان در ساحلی طولانی قدم می زنیم.- شب اقامت در Movenpick Boracay.

روز دهم :صبحانه در هتل-جهت رفتن به مانیل به فرودگاه کاتیکلان می رویم- ورود به مانیل- ملاقات و رفتن به هتل مانیل-شب اقامت در هتل.

روز یازدهم : صبحانه در هتل. ساعت9 حرکت جهت انجام تور-منطقه قدیمی مترو مانیل( ارزش های تاریخی و فرهنگی را حفظ می کند). در خیابان آیالا در ماکاتی، منطقه تجاری و مالی مدرن کشور حرکت میکنیم. به پارک یادبود آمریکایی که بیش از 37000 سربازی را که در طول جنگ جهانی دوم جان باختند، می رویم. از پارک ریزال دیدن می کینم، جایی که قهرمان ملی کشور در آنجا اعدام شد است. در شهر محصور شده اینتراموروس، قلعه سانتیاگو، قلعه قرون وسطایی اسپانیا که بادوام ترین سنگر اسپانیا در شرق بود، مکانی که دشمنان سیاسی اعدام شدند و برخی از یادگارهای ریزال را در خود جای داده بود، گشت می زنیم. در کلیسای سن آگوستین توقف می کنیم، سپس به مناطق احیا شده می رویم که در آن مراکز همایش، محل برگزاری مراسمات هنری، مرکز خرید آسیا( که یکی از بزرگ‌ترین مراکز جهان است)، قرار گرفته می رویم. به هتل برمی گردیم . شب اقامت در هتل مانیل.

روز دوازدهم : صبحانه در هتل-حرکت به سمت فرودگاه بین المللی

سایر تورهای پیشنهادی

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور ترکیبی کنیا نوروز1403 در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

02122221500

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

مشاوره و خرید تور