تور نمایشگاه کشاورزی اژه جنوبی

برگزار نمی‌شود Farmers Fair Güney Ege 2023

برگزار نمی‌شود

در حال حاضر این تور اجرا نمی‌شود

لطفا از لیست تورهای پیشنهادی زیر تور دیگری را انتخاب کنید

نمایشگاه کشاورزی اژه جنوبی

 • Farmers Fair Güney Ege 2023

عنوان نمایشگاه: 14th International Food, Agricultural and Animal Breeding Fair

زمان برگزاری: 2 تا 5 مارس (11 تا 14 اسفندماه)

مکان برگزاری: Milas Tariş Exhibition Center – Mugla

 

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی غذا، کشاورزی و پرورش دام با عنوان نمایشگاه کشاورزان دریای اژه جنوبی 2023 (Farmers Fair Güney Ege 2023) در آغاز ماه مارس برگزار می شود. این رویداد در مرکز نمایشگاهی میلاس تاریش (Milas Tariş Exhibition Center) استان موگلا (Mugla) ترکیه در 11 تا 14 اسفندماه 1401 (2 تا 5 مارس 2023) پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. شرکت در این نمایشگاه به دامداران، کشاورزان و متخصصان حوزه های مربوط به آن ها پیشنهاد می شود.

تولیدکنندگان محصولات کشاورزی و دامداری در این رویداد فرصت دارند تا بهترین محصولات خود را به نمایش بگذارند. بازدیدکنندگان نیز می توانند بهترین محصول مدنظر خود را با مقایسه و تجزیه و تحلیل کشف کنند و روابط کاری و تجاری خود را توسعه دهند.

موگلا کجاست؟

موگلا شهری در جنوب غربی ترکیه است. این شهر مانند یک بازار محلی برای محصولات کشاورزی منطقه است. کشاورزی و دامپروری صنایع پیشرو این شهر هستند. شیلات، سبزیجات و میوه های تازه به ویژه تولید گوجه فرنگی و عسل محصولات برجسته این شهر از نظر ایجاد ارزش افزوده هستند. در نوار ساحلی این شهر مرکبات و در مناطق داخلی غلات و پنبه کشت می شوند. در حوزه حاصلخیز زیر موگلا نیز انگور کشت می شود. تولید سالانه کشاورزی این استان 10 میلیارد لیر است. موگلا از طریق جاده به ازمیر و دنیزلی متصل می شود. دو فرودگاه بین المللی این شهر در بدروم و دالامان قرار دارند. به علاوه پرواز های مداوم به استانبول و آنکارا نیز برقرار هستند.

محصولات و خدماتی که در این نمایشگاه ارائه می شوند:

 • تکنولوژی کشاورزی
 • مکانیزاسیون کشاورزی
 • پرورش حیوانات
 • خوراک بهداشتی حیوانات
 • بذر
 • نهال
 • آبیاری
 • گلخانه

بازدید از نمایشگاه کشاورزان دریای اژه جنوبی چه مزایایی دارد؟

بازدید از این نمایشگاه شما را با نقاط ضعف و قوت کسب و کارتان آشنا می کند. می توانید با عمده فروشان و خرده فروشان محصولات کشاورزی و دامداری باکیفیت آشنا شوید و دامنه روابط تجاری خود را گسترش دهید.

شرکت در نمایشگاه کشاورزان دریای اژه جنوبی 2023

شرکت در نمایشگاه کشاورزان این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا با مرغوب ترین محصولات کشاورزی و دامی تولیدکنندگان دریای اژه جنوبی آشنا شوید. می توانید طیف وسیعی از تجربه و دانش کشاورزی، پرورش دام، آبیاری، نگهداری و مراقبت از گلخانه را در این رویداد به دست آورید و از آن ها برای بهبود کسب و کار خود نیز استفاده کنید.

آژانس هواپیمایی سلام پرواز ایرانیان شرکتی معتبر در برگزاری تورهای نمایشگاهی کشور ترکیه است. برای دریافت خدمات و مشاوره حضور در نمایشگاه کشاورزان دریای اژه جنوبی، پیشنهاد می‎کنیم در اسرع وقت با کارشناسان سلام پرواز تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

 • سوالات خود را در مورد تور نمایشگاه کشاورزی اژه جنوبی در اینجا بپرسید.
 • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
 • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

02122221500

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

مشاوره و خرید تور