نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا 2023

برگزار نمی‌شود Anara Contemprary Art Fair 2023

برگزار نمی‌شود

در حال حاضر این تور اجرا نمی‌شود

لطفا از لیست تورهای پیشنهادی زیر تور دیگری را انتخاب کنید

نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا 2023

نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا 2023

عنوان نمایشگاه: نمایشگاه هنر آنکارا 2023

زمان برگزاری: 9 تا 12 مارس (18 تا 21 اسفندماه 1401)

مکان برگزاری: ATO Convention and Exhibition Center

نهمین نمایشگاه هنرهای معاصر با عنوان “هنر آنکارا” در اسفندماه سال جاری در شهر آنکارا ترکیه برگزار می‎شود. این نمایشگاه از تاریخ 9 تا 12 مارس 2023 (مقارن با 18 تا 21 اسفندماه 1401) در مرکز همایش و نمایش ATO پذیرای بازدیدکنندگان خود خواهد بود.

پیش نمایش، افتتاحیه و مراسم اهدای جوایز در روز 9 مارس بین ساعت 16 الی 21 برگزار می شود. این نمایشگاه در روزهای 10 تا 12 مارس (19 تا 21 اسفند) بین ساعات 10 صبح تا 8 شب پذیرای عموم علاقه‎مندان خواهد بود.

آرت آنکارا

“هنر آنکارا” یک نمایشگاه بین‎المللی هنر معاصر و پلتفرمی برای تقویت و توسعه محیط هنری و بازار هنر منطقه و کشورهای همسایه است. آثار نقاشی، مجسمه سازی، طراحی گرافیکی، عکاسی، ویدئو و هنر دیجیتال که حاصل انتخاب دقیق کمیته داوری هستند، در این رویداد به نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه در تلاش است تا با گرد هم آوری گالری های نوظهور، هنرمندان و هنردوستان از ترکیه و سایر کشورها، آنکارا را مانند گذشته به پایتخت هنر ترکیه تبدیل کند. موضوع فرعی نمایشگاه امسال، “هنر به کار می‎رود. (ART GOES TO WORK)” است که دنیای تجارت و گردهمایی هنر را به طور چشمگیری تلفیق می‎کند.

آرت آنکارا 2022 چگونه برگزار شد؟

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با کنسرت گروه موسیقی ارکستر سمفونی شهر آنکارا آغاز شد. پس از سخنرانی مدیران بخش های مرتبط با نمایشگاه، جوایز افتخاری به هنرمندان برجسته اهدا شد. 102 شرکت کننده، بیش از 1000 هنرمند و بیش از 4500 اثر هنری در آرت آنکارا حضور داشتند. پس از پاندمی کرونا، این نمایشگاه با 54000 بازدیدکننده در بین پربازدیدترین نمایشگاه ها قرار گرفت. 120 هنرمند از 33 کشور جهان از جمله آلمان، کره، روسیه، نیجریه و مصر در این رویداد شرکت کردند.

چه کسانی محصولاتشان را در این رویداد به نمایش می گذارند؟

گالری های هنری ملی و بین المللی، موزه های هنر معاصر، موسسات و سازمان های آموزش هنر، شرکت های لوازم هنری، انجمن ها و بنیادهای هنری، کلکسیونرها، رسانه های جمعی، کتابفروشی ها و ناشران محصولات و آثار هنری خود را در آرت آنکارا به نمایش می گذارند.

دسته بندی آثار نمایشگاه هنر آنکارا

 • آثار نقاشی
 • مجسمه ها
 • محصولات سرامیکی
 • آثار عکاسی
 • عکس های چاپی
 • رسانه های جدید
 • لوازم هنری
 • کلکسیون ها
 • ناشران هنری

شرکت در نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا چه شرایطی دارد؟

اگر شما یک هنرمند هستید و علاقه مندید تا آثار خود را در این رویداد به نمایش بگذارید، آرت آنکارا شرایطی را برای شما تعیین کرده است. شرکت انفرادی یک هنرمند در این نمایشگاه مجاز نیست. گالری ها، هنرمندان و آثار هنری در صورتی مجاز به شرکت در نمایشگاه هستند که مورد تایید هیئت داوران قرار گرفته باشند. آثار هنری هنرمندان به استثنای آثار غیرتجاری، مجاز به نمایش در غرفه دیگری در همان نمایشگاه نیستند. شرکت انفرادی مجسمه سازان در محوطه خارجی نمایشگاه امکان پذیر است. آخرین مهلت درخواست شرکت در نمایشگاه آرت آنکارا، اول فوریه 2023 می باشد.

چگونه به محل برگزاری نمایشگاه هنر آنکارا برویم؟

این نمایشگاه در مرکز همایش و نمایش ATO برگزار می شود. از مسیرهای مختلف و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز می توانید به این مرکز بروید. فاصله این نمایشگاه از فرودگاه کیزیلای با تاکسی 40 دقیقه است. از ترمینال اتوبوس AŞTİ نیز می توان 40 دقیقه ای به نمایشگاه رسید. از طریق مترو نیز می توانید از ایستگاه کیزیلای 6 دقیقه ای خود را به ایستگاه Söğütözü برسانید. با استفاده از مینی بوس Çukurambar هم می توان 12 دقیقه ای به مرکز نمایشگاه رسید.

حضور در نمایشگاه بینالمللی هنرهای معاصر آنکارا

نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا، پایتخت ترکیه، از مهم‎ترین رویدادهای هنری این کشور است. هر ساله این رویداد میزبان برجسته‎ترین هنرمندان، گالری‎ها و موزه‎های هنری است. عمده‎ی آثار هنری این نمایشگاه مدرن هستند.

آژانس هواپیمایی سلام پرواز ایرانیان مقدمات حضور شما در تورهای نمایشگاهی ترکیه را فراهم کرده است. هنرمندان، دانشجویان هنر و علاقه‎مندان برای حضور در نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا در سال 2023 و تماشای آثار برجسته‎ی هنری می‎توانند در اسرع وقت با کارشناسان سلام پرواز تماس بگیرند. اگر در بازه زمانی 18 تا 21 اسفندماه 1401 نیز در ترکیه یا آنکارا حضور دارید، بازدید از این نمایشگاه هنری خالی از لطف نیست.

پرسش و پاسخ

 • سوالات خود را در مورد نمایشگاه هنرهای معاصر آنکارا 2023 در اینجا بپرسید.
 • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
 • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

02122221500

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

مشاوره و خرید تور