تور آلانیا هتل اورنج کانتی ریزورت

برگزار نمی‌شود Orange County Resort | Alanya

برگزار نمی‌شود

در حال حاضر این تور اجرا نمی‌شود

لطفا از لیست تورهای پیشنهادی زیر تور دیگری را انتخاب کنید

تور هتل اورنج کانتی آلانیا

مسافرانی که قصد سفر به این هتل را دارند لازم است بدانند که هتل اورنج آلانیا نسبت به دیگر هتل‌های پنج ستاره قیمت مناسب‌تری داشته چرا که تمرکز آن بر کسب رضایت با حداکثر کیفیت برای مهمانان است. از آنجا که این هتل دارای امکانات مورد نیاز برای سفرهای خانوادگی بوده لذا می‌تواند برای مسافران سفرهای خانوادگی به‌صرفه‌تر باشد. همچنین اتاق‌های سینگل و توایین و تریپل نیز می‌تواند به عنوان یک انتخاب در دسترس مسافران باشد تا بتوانند هزینه‌های خود را مدیریت کنند البته ناگفته نماند این هتل برای انواع مسافران سرگرمی‌ها و تفریحات خاص خود را دارد و بدون شک از اقامت در آن پشیمان نخواهید شد. همچنین دسترسی بی‌نظیر هتل اورنج کانتی آلانیا سفری همراه با جذابیت، راحتی و رضایت را به مسافران و مهمانان خود  هدیه خواهد داد.

Alanya Orange County hotel tour

 

اطلاعات دسترسی هتل اورنج کانتی آلانیا

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر هتلی به ویژه هتل‌های 5 ستاره داشتن دسترسی خوب به مراکز اصلی شهر و سایر اماکن و جاذبه‌های گردشگری می‌باشد که در این مورد نیز هتل اورنج کانتی توانسته است گوی سبقت را از رقبای خود برباید. این هتل فقط سی و دو کیلومتر تا آبشار مناوگات فاصله داشته و در سی کیلومتری مرکز شهر آلانیا بهترین دسترسی را برای مهمانان خود به وجود آورده است. همچنین فاصله این هتل تا پلاژ عمومی آکورجولار 750 متر، تا پارک آبی آکوا فان سیتی حدود دو و نیم کیلومتر و تا پارک کارا بورون تنها سه کیلومتر فاصله دارد.

پرسش و پاسخ

  • سوالات خود را در مورد تور آلانیا هتل اورنج کانتی ریزورت در اینجا بپرسید.
  • قبل از مطرح کردن سوال، سوالات قبلی پرسیده شده توسط سایر مسافران را مطالعه کنید.
  • پاسخ سوال شما پس از پاسخدهی توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

02122221500

برای رزرو و خرید این تور با شماره بالا در تماس باشید

برای برقراری مستقیم تماس QR کد بالا را با موبایل اسکن کنید

هم اکنون در سلام پرواز پاسخگوی شما هستیم

مشاوره و خرید تور