Good news for travelers of Malaysia, Thailand and Georgia tours!

خبر خوش برای مسافران تورهای مالزی، تایلند و گرجستان!

5 مرداد 1401

5 دقیقه زمان مطالعه

بدون دیدگاه

سهولت سفر به مالزی و تایلند و گرجستان

مسیرهای مالزی، تایلند و گرجستان از مسیرهای پرتردد و محبوب برای گردشگران ایرانی بوده که سالانه بخش اعظمی از گردشگران به آن سفر می‌کنند.

مسیرهای مالزی، تایلند و گرجستان از مسیرهای پرتردد و محبوب برای گردشگران ایرانی بوده که سالانه بخش اعظمی از گردشگران به آن سفر می‌کنند. البته در ایام همه‌گیری کرونا تا حدود زیادی شرایط برای سفر با تورهای مالزی، تایلند و گرجستان سخت شد و پروازها کنسل شدند. به همین خاطر این کشورها و سایر کشورهای توریستی برای مقابله با رکود صنعت گردشگری در شرایط همه‌گیری کرونا دست به اقدامات و ایجاد سهولت برای سفر زدند. برای مسافرت با تورهای مالزی، تایلند و گرجستان شرایطی وضع شد تا مسافران بتوانند حتی در شرایط کرونا نیز دیدار از این مقاصد را از دست ندهند. برای مثال برای دو مسیر مالزی و تایلند دریافت دو دوز واکسن و به همراه داشتن تست پی سی آر (PCR) به عنوان الزامات سفر به آن‌ها به مسافران و علاقه‌مندان اعلام گردید. همچنین برای مسیر گرجستان نیز همین قضیه صدق می‌کرد چرا که مسافران تور گرجستان ملزم شدند تا واکسن دریافت کردن و هنگام سفر تست پی سی آر را به همراه داشته باشند. هر چند در زمان گسترش کرونا به کشورهای مختلف، این تصمیم تنها روزنه عبور از مرزهای این کشورها بود اما به مرور باعث عدم رضایت مسافران و افزایش هزینه‌های سفر تورهای مسافرتی گفته‌شده، شد.

 

افزایش هزینه تورهای مالزی، تایلند و گرجستان!

کشورهای جنوب شرق آسیا که نزدیک به چین بودند به هنگام افزایش مبتلاشدگان به کوئید 19 بیشتر در معرض خطر آن قرار گرفتند و لذا برای سفر با تورهای مالزی و تایلند محدودهای زیادی وضع گردید. البته این شرایط برای کشورهای دیگر منطقه نظیر گرجستان هم اتفاق افتاد و لذا تورهای مسافرتی با مشکلات متعددی برای اجرا مواجه شدند. یکی از این مشکلات که به ویژه برای مسافران اتفاق افتاد افزایش هزینه‌های سفر به این کشورها بود چنانچه می‌بایست اولا واکسن دریافت کرده باشند و ثانیا تست پی سی آر را هم به هنگام ورود به کشورهای نام‌برده داشته باشند. به ویژه در اوایل همه‌گیری کرونا که همه کشورها و به خصوص ایران توانایی واکسینه کردن مردم را نداشتند سفرهای خارجی با مشکلات گسترده‌ای روبرو شدند و همچنین مرگ و میرها افزایش یافت. هزینه زمانی و هزینه مادی که مسافران می‌بایست منتظر دریافت واکسن شوند (هزینه زمانی) و هزینه مادی ناشی از تهیه تست پی سی آر مراکز بهداشتی باعث کاهش میل مسافران تورهای مالزی، تایلند و گرجستان به سفر شد.

 

تسهیل سفر با تورهای مالزی، تایلند و گرجستان!

حالا خبر خوش برای تمامی مسافران و گردشگران مسیرهای مالزی، تایلند و گرجستان این است که طبق اخبار حاصل شده از مقامات وزارت‌های بهداشت و گردشگری کشورهای ذکرشده دیگر هر دو شرط دریافت واکسن و تهیه تست پی سی آر (PCR) لازم نیست. برای سفر با تور مالزی و تایلند تنها دریافت دو دوز واکسن کفایت می‌کند و به همراه‌داشتن تست پی سی آر لازم نمی‌باشد. همچنین مقامات کشور گرجستان نیز اعلام کرده‌اند که برای سفر با تور گرجستان تنها یکی از دو شرط‌های؛ دریافت واکسن و یا تست پی سی آر کافی می‌باشد. یعنی اگر قصد سفر به گرجستان را دارید می‌توانید تنها با واکسن زدن و یا داشتن تست پی سی آر منفی می‌توانید به راحتی به مسافرت بپردازید. این خبر می‌تواند هم برای مسافران و هم کارگزاران سفر و گردشگری، خبری مسرت‌بخش و خوشحال‌کننده باشد. چرا که این خبر باعث می‌شود تا از هزینه‌های تحمیل شده بر تورهای مالزی، تایلند و گرجستان کاسته شود و مسافران با علاقه بیشتری به مسافرت بروند.

 

تورهای مالزی، تایلند و گرجستان با سلام پرواز

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری سلام پرواز به عنوان مجری مستقیم در بسیاری از تورهای خارجی آماده ارائه تورهای جنوب شرق آسیا و گرجستان به مسافران و گردشگران محترم می‌باشد. لذا کارشناسان بخش تورهای خارجی سلام پرواز با ارائه خدماتی نظیر بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، اقامت در هتل، گشت شهری، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان و سیم کارت در افزایش رضایت مسافران عزیز از تورهای خود اطمینان حاصل کرده است. لازم به یادآوری است که مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس بوده و هرگونه ممنوعیت خروج از کشور بر عهده خود مسافران خواهد بود و سلام پرواز در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد. توجه داشته باشید که برای تهیه تورهای مسافرتی مالزی، تایلند و گرجستان، کارشناسان بخش فروش تور سلام پرواز با ارتباطات مدام و پیوسته با کارگزاران خود در مقاصد ذکرشده در صدد هر چه آسان‌تر کردن سفر برای مسافران خود می‌باشند.

نظرات

  • با ارسال نظر،‌در بهبود کیفیت محتوای بلاگ سلام پرواز سهیم باشید.
  • نظرات شامل الفاظ رکیک، توهین، و محتوای تبلیغاتی تایید نخواهند شد.
  • نظر شما پس از تایید توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و در صورت ارسال پاسخ به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور