Hello flight cancellation conditions circular

بخشنامه شرایط کنسلی سلام پرواز

5 مرداد 1401

2 دقیقه زمان مطالعه

بدون دیدگاه

همانگونه که مستحضرید به علت شیوع ویروس کرونا در ایران و کشورهای همسایه تقریبا مرزهای مشترک تمامی کشورهای توریست پذیر و حتی بعضی از کشورهایی که فاصله بیشتری با ایران دارند بسته شده و از پذیرش مسافران با ملیت ایرانی جلوگیری بعمل آورده اند 

بخشنامه شرایط کنسلی

 

با سلام و احترام خدمت مسافران گرامی

همانگونه که مستحضرید به علت شیوع ویروس کرونا در ایران و کشورهای همسایه تقریبا مرزهای مشترک تمامی کشورهای توریست پذیر و حتی بعضی از کشورهایی که فاصله بیشتری با ایران دارند بسته شده و از پذیرش مسافران با ملیت ایرانی جلوگیری بعمل آورده اند . با توجه به اینکه جهت برگزاری تورهای مسافرتی هزینه بلیط هواپیما به ایرلاین مربوطه و هزینه ویزا و هتل به کارگزار مربوطه در کشور مقصد پرداخت گردیده است استرداد مبالغ دریافتی از مسافران گرامی مستلزم دریافت مبالغ پرداخت شده به ایرلاین ها و کارگزاران است که با جدیت از طرف این شرکت در حال پیگیری است. پیشنهاد این شرکت به مسافران گرامی تغییر تاریخ مسافرت به زمان مجدد شروع پروازها است که میتوانیم بر اساس شرایط و نرخ های موجود در آن زمان قرارداد جدید منعقد نموده و ارائه سرویس نماییم . با توجه به حجم بالای مسافران توجه به این نکته حائز اهمیت بوده که ایرلاین ها و کارگزاران با تعداد زیادی از شرکت های مسافرتی ارتباط کاری داشتند و قطعا دریافت مبالغ پرداخت شده مدت زمانی را سپری خواهد کرد . جهت اطلاع مسافران گرامی پیش بینی این شرکت برای استرداد مبالغ دریافتی هفته آخر فروردین 1399 است. در پایان ، مدیریت و کلیه پرسنل شرکت سلام پرواز ابراز تاسف خود از شرایط پیش آمده را اعلام نموده و آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان عزیز را خواستاریم.

به امید دیدار مجدد شما و روزهای بهتر

نظرات

  • با ارسال نظر،‌در بهبود کیفیت محتوای بلاگ سلام پرواز سهیم باشید.
  • نظرات شامل الفاظ رکیک، توهین، و محتوای تبلیغاتی تایید نخواهند شد.
  • نظر شما پس از تایید توسط تیم سلام پرواز، در وبسایت نمایش داده خواهد شد و در صورت ارسال پاسخ به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
مشاوره و خرید تور